Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek alkoholista a helyzetem miatt?

Figyelt kérdés
Senkim sincs, nincsen semmim amivel egy nekem tetsző lányt meg tudnék fogni, rengeteg visszautasítást kaptam, munkám sincs, karrierem jövőm sem, nem értek semmihez, kinézetre nem vagyok vonzó. Ma már minden este iszom nem keveset így tudom elviselni ezt, 24 vagyok. Nem tudtok véletlenül egy helyet, ahol ingyen segítenek az emberen? Egy szanatórium, jótékonysági központ, valami?

2014. jan. 11. 23:25
1 2 3 4
 21/31 Költőnő? ***** válasza:

EZ az alapítvány kimondottan ilyen problémákkal foglalkozik.

TE döntöd el hányszor mész.

SZTK pszichológus nem nagyon hiszem h segíteni fog.

Nem veszel piát és lesz pénzed a csoportra.

Ilyen egyszerű.

2014. jan. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Neked stabil élet kell pl: feleség ,gyerekek, legyen célja az életednek!!!!!
2014. jan. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
tudom, de nem találok feleséget, mivel olyan lányoknak akik nekem is megfelelnének nem tudok cserébe mit felajánlani, hisz nincs semmim és a testejm sem vonzoo megértem őkett h nem akarnak velem kezdeni de ettől még sz*r érzés és nehérz elvisdelni
2014. jan. 11. 23:55
 24/31 anonim ***** válasza:
Sajnálom :/ és mi a végzettséged ??? Mihez értesz?
2014. jan. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Jaj állandóan ezt hajtja mindenki, hogy pszichológus, pszichológus...

Jó múltkorában egy SZAK PSZICHOLÓGUS nő tett fel ide kérdést, hogy hogyan találhatna magának párt.

Akkor miről beszélünk?!


Mindenki tudja, hogy mi a megoldás a problémádra nem kell ehhez egyetemet végezni.

-Állandó jövedelemre van szükséged

-Kitűzni egy életcélt

-Minden nap felkelni és tenni azért hogy elérd a célodat. ENNYI.


Tök mindegy, hogy ki mondja ezt neked, mi vagy a pszichológus.

Majd ha te önszántadból elhatározod, hogy változtatni szeretnél az életeden akkor fog valami változni, addig semmi hiába mond neked bárki bármit.


Munkanélküliben szoktak indulni tanfolyamok. 7-10 hónaposak. Havonta kapsz fizetést érte és még szakmád is lesz + nap mint nap közösségben leszel.

Közmunka nem egy leány álom de végső esetre az is megteszik, hogy jövedelemhez juss.

Ha nincs semmi dolgod akkor elmehetsz önkéntesnek.

Igaz nem kapsz pénz de társaságban leszel nem lehet tudni, hogy ki tud neked segíteni az elhelyezkedésbe.

2014. jan. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
fogalmad sincs miféle tanfolyamok vannak, gettó helyen élek, ahol aki nem kisnyugdíjas az lecsúszott fiatal és segélyen, közmunkán meg ilyen "tanfolyamokon" van általános műveltség tanfolyam, semmi értelme, általános iskolás tananyagot adnak le felnőtt embereknek nem szakmát, közmunka meg amikor van akkor hívnak csak be amúgy arra megyek majd, amúgy rengeteg dologba belekezdtem nagy tervekkel, nagy lelkesedéssel de semmi nem jött be, a végzettségem amúgy bölcsész, nem is találok vele munkát évek óta, de nem csoda, hisz semmi értékes kompetenciát nem ad, teljesen felesleges volt, de hát nem értettem máshoz nem ment semmi amiben komolyabb gondolkodás kellene
2014. jan. 12. 09:59
 27/31 anonim ***** válasza:

Valami fogalmam csak van mert fél éve végeztem el egy számítástechnikai tanfolyamot a munkanélküli által ami 8 hónapos volt. 36 ezret fizettek havonta meg 90%os támogatást kaptam a utazásra.

Én leírtam amit gondoltam és tapasztaltam, te döntesz, hogy mit akarsz az életben kezdeni magaddal.

Sok sikert!

2014. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
gratulálok hozzá, mázlid volt jó időben, jelenleg nincs ilyen tanfolyam nézd meg a munkaügyi honlapját nyugodtan...
2014. jan. 12. 12:09
 29/31 Költőnő? ***** válasza:

kérdező...

Azért ez sem konstans h soha, sehol nem indul semmi, h soha, sehol nincs munka...

Pesten amikor épp nem volt más szórólapoztam meg mekiben húztam a gályát.

De mindenre van kifogásod, ergo nem is akarsz változni

2014. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
költőnő álomvilágban élsz, ha ennyire nem vagy képes a rózsaködön átlátni akkor inkább ne válaszolj ilyen kérdésekre, mert ez nem segítség, gondolhatod h konstans próbálkozom, csak egy idő után ha semmi eredmény nincs az embernek tele lesz a töke
2014. jan. 12. 15:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!