Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Túl nagyok az elvárásaim a...

Túl nagyok az elvárásaim a fiúk terén?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy a srác értelmes legyen, és jó ember (pl.: szeresse az állatokat, és ne bántalmazzon másokat) oké, ez még tényleg alap, de engem akkor fog meg, ha van humora is, laza, és érdekes. Ja, és legyen önbizalma...

eddig még nem találtam ilyet. Vagy ha igen, akkor foglalt volt.

u.i.: mielőtt valaki beszólna, nem, nem érdekel a pénz...


2014. jan. 12. 10:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha van ilyen akkor foglalt, ez igaz :D itt az élő példa:)
2014. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Túl nagy. Az átlag pont az ellentéte annak, amit leírtál (legalábbis nagyobb részében).
2014. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Itt a gyk-n mindenki ilyen.
2014. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán rossz helyen keresed. Tök sok ilyen van. Én is az vagyok. De ez még édes kevés hogy megtaláld a nagy ő-t.
2014. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
En ilyennek ismerem magam, es tobb ilyen sracot is ismerek. Nem nyitod ki a szemedet.
2014. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

sajnálom, ha nem akarok leállni egy paraszttal, aki még ráadásul cigizik, és nem elégszek meg egy olyannal se, aki sz*rt se csinál az életben.

hm... az átlagosak nem ilyenek. Ki mondta, hogy az átlagosak érdekelnek?

2014. jan. 12. 10:40
 7/20 anonim ***** válasza:
Önbizalmam van, de nem fogok csak úgy leszólítgatni lányokat...
2014. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ez az "érdekes" az a paraméter, amitől általában a fejem a falba tudnám verni. Egy átlagember soha nem érdekes. Egyformák vagyunk mind. Kereshetsz színészt, politikust stb., akik tényleg érdekesek, mert az az életmódjuk erősen eltér másokétól, sokszor az értékrendjük is, de nem biztos, hogy boldog életed mellette, illetve az sem, hogy kelleni fogsz neki, lévén, hogy neked is nyújtani kell valamit.


Ha érdekes alatt azt érted, hogy ilyen-olyan tevékenységeket végez, speciális hobbija van, gyakran jár ide vagy oda, akkor ez már bizony burkoltan a pénz kategória, mert megint csak mindenki olyan lenne, ha futná rá. Tehát vagy mégis csak a pénzhez vonzódsz, csak nem ismered fel/nem akarod beismerni, vagy nem tudom.

2014. jan. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én dohányzok de mégse vagyok paraszt :) Nekem csak szimplán nincs önbizalmam de már dolgozok az ügyön és jól állok. Amúgy meg az a lényeg szerinte, hogy legyen a srácban valami ami igazán megfog téged. Gondolom tudod, hogy senkisem tökéletes.
2014. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Magas izmos és jóképű vagyok. Ez nem elég?
2014. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!