Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt hozzám hasonló...

Vannak itt hozzám hasonló antiszociális, embergyűlölő lányok?

Figyelt kérdés
Én rühellem a legtöbb embert. Aljas, gonosz, önző, agyatlan, médiamanipulált kegyetlen, pusztító teremtmények. Így inkább akkor vagyok boldog, ha egy sincs a közelemben, akkor nem bánthatnak és nem is idegesíthetnek, nem fenyegethetnek. Én inkább a pókjaimat bírom, azok sosem bántanak.

2014. jan. 12. 15:55
1 2
 11/13 anonim válasza:

Persze vannak, mondjuk én pont nem:D barátkozok azokkal akik szerintem jófejek és rendesek, a többieken meg ha felhúzom az agyam sem térnek észhez és lesznek emberséges emberek

És nem érzem azt, hogy bárki bántana vagy idegesítene vagy fenyegetne

Pedig rengetegszer bántottak régebben, de rájöttem, hogy nem éri meg, hogy magamat tegyem tönkre azzal hogy idegeskedek. Ha felhúz, már el is érte a célját

Aki most próbálkozik azt kinevetem vagy elviccelem, ezen eléggé meglepődnek és hamar abbahagyják:D sőt, az jobban fáj nekik ha nyugodt maradok olyankor, mintha visszatámadnék

Békés ember vagyok, mindenkivel próbálok rendes lenni, aki ennek ellenére bunkó, az magát minősíti, a lehetőség előtte is ott volt hogy emberien viselkedjen, ha nem, hát nem, nem foglalkoztat

Nehogy már más miatt kapjak szívinfarktust..

És tényleg sok embert ismerek akik rendesek, nekem elég hogy ők vannak.

Nem kell az egész világgal jóban lenni, pár normálisat elég találni, de az egy életre elég:)

Mit tesznek az emberek veled amivel bántanak?

2014. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretlek. :D
2014. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
5ös ety buzsi mnit bazsont...
2014. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!