Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok, nők miért kerülik a...

A lányok, nők miért kerülik a férfiakat? Én közvetlen férfiú vagyok, humoros, beszédes, de gyakran azt látom, hogy ezt a nők félreértelmezik. Vagy csak akkor mosolyognak, mondanak vmit, ha nekik valamire szükségük van.

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 11:01
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Minden nő rögtön azt hiszi, hogy ha egy férfi közvetlen, akkor rögtön valamit akar? Mert ilyenkor az az érzésem támad. Kortól, kinézettől függetlenül közvetlen próbálok lenni. A nők ezt mindig ismerkedésnek fogják fel?
2014. jan. 13. 11:04
 2/23 A kérdező kommentje:
Vagy nem illik egymással kommunikálni. A férfi legyen mindig komoly, fapofa stb...
2014. jan. 13. 11:05
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen férfiakat szeretik, de te nem vagy ilyen ezek szerint. Lehet te humorosnak gondolod magad, de nem vagy vicces.

Lehet az is, hogy rossz lányoknál próbálkozol: rossz napja van, barátja van, már az ötvenedik vagy aki oda jön hozzá. Szóval ne általánosíts, mert senki nem fog tudni érdemben segíteni úgy, hogy nem ismer téged.

28F

2014. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Nem lehet, hogy egy kicsit so kagy? Például ha odamész egy ismeretlenhez, nem hiszem, hogy aza vágya, hogy annyira kzövetlen légy vele, mintha ezer éve ismernéd. Az is lehet, hogy szerinted jópofa, megnyerő vagy, aztán mégse? Érdemes lenne megkérdezni pár barátodat, aztán pedig nem közeli ismerősödet, sőt, akár azt is, akivel az adott pillanatban beszéslz, és láthatólag feszéjezed.

Aztán akkor kiderül, mi is a probléma.

2014. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl közvetlenkedö vagy.
2014. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem megyek oda. Mondom nem ismerkedés céljából történik. A hétköznapokról beszélek. A kommunikáció történhet bárhol. Legyen az egy bolt, vagy valahol máshol.

Nem vagyok közvetlenkedő. Sőt.

Azt megértem, ha egy jánynak van barátja és nem akar ismerkedni, na de kérem, akkor a baráttal rendelkező nő legyen fapina minden téren, csak mert egy férfi egy-két szóval meri zavarni abban, hogy meg ne zavarja a lelkivilágát?

2014. jan. 13. 11:24
 7/23 A kérdező kommentje:

Ja értem!

Akkor valószínűleg a férjjel, baráttal rendelkező nők ilyenek itthon.

Mert hazamegy és kap egy-két poffot, mert véletlenül meg mert szólalni egy idegen férfinak.

Úristen.

Ez a csak Őt szeretem feeling? Másra rá sem nézek, mert kisül a szemem, mert nem illik, neadjisten még megszólalni, akkor meg pláne megcsalom a páromat vagy mi?

2014. jan. 13. 11:27
 8/23 PearlDiver ***** válasza:

Hány éves vagy, kedves közvetlen férfiú? :)

Lehet, hogy van valami a kisugárzásodban, ami nem szimpatikus és ezért a nők automatikusan bezárnak előtted. Javaslok elolvasni valamilyen önismereti könyvet, tuti sokat segítene megértened ezeket a helyzeteket! A testbeszéddel is foglalkozhatsz, a Pease házaspár könyvei elég frankók pl.

2014. jan. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Akkor meg sem szólalok. Mert nem illik.
2014. jan. 13. 11:30
 10/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Köszi a tanácsot. Milyen dolgokra gondolsz egy-két példát mondhatnál? Kíváncsi vagyok. Komolyan.

Amúgy ha rossz kedvem van, akkor nem szoktam kommunikálni, nehogy elcsesszem másnak a kedvét.

A kisugárzásommal baj lehet, hogy van, ezt nem tudom magamról megállapítani. Másnak kell.

Bár sugárzok mostanában, pláne, hogy felrobbant japánban az atomerőmű, azóta egyre jobban :)))))

2014. jan. 13. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!