Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok, nők miért kerülik a...

A lányok, nők miért kerülik a férfiakat? Én közvetlen férfiú vagyok, humoros, beszédes, de gyakran azt látom, hogy ezt a nők félreértelmezik. Vagy csak akkor mosolyognak, mondanak vmit, ha nekik valamire szükségük van.

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 11:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
nem inkább az a kérdésed, hogy Téged miért kerülnek?
2014. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,

Szerintem nem kerülik. Nehéz erre válaszolni, hogy nem tudni, hogyan közeledsz, mert nyilván másokban van a hiba, ha ártatlan poénkodásod, beszélgetés kezdeményezésed ok nélkül félreértik.

Azonban amit Te humorosnak vélsz, nem biztos, hogy a másik számára is feltétlenül az, személy szerint kevésbé találom mulatságosnak (inkább erőltetettnek nevezném)alábbi megjegyzésed, bár jó sok nevető szájat biggyesztettél utána:

"Bár sugárzok mostanában, pláne, hogy felrobbant japánban az atomerőmű, azóta egyre jobban :)))))"


Ettől nem érzem magam (az általad használt kifejezéssel élve) "fapinának", mindössze eltérő a humorbeli ízlésünk. Ha csak akkor szólalna meg, vagy mosolyogna az összes nő, ha akarna valamit, akkor az olyan fogalmak, mint barátság, anyai önzetlenség, szerelem....stb. létre sem jöttek volna. Szerintem.

2014. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
mivel látom a saját posztodra már ezer választ adtál én azt mondanám nem közvetlen vagy, hanem csak lököd és lököd és lököd a dumát és azt hiszed ez jó dolog. Én megkérdezném egy neutrális ismerősömet, hogy ő hogy lát engem (független vélemény miatt, mert nagymama biztos csak jókat mondana) mielőtt azt mondom magamról mennyire ilyen meg olyan vagyok és nem érted, hogy miért nem így látnak téged.
2014. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Manapság egyre zárkózottabbak az emberek, ez tény, nagy a bizalmatlanság. Sokan az egyszerű megszólítások mögött is többet látnak, mert már nem általános, hogy megszólítasz egy idegen embert. De ha mondjuk ha a boltban megszólít valaki, akkor én szívesen beszélgetek vele, ha van időm.
2014. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Jaj mindig elfelejtem, hogy a magyar ember nem a humoráról híres :)))

Elnézést...


Ilyen ez a devizahitel :)))

2014. jan. 13. 14:56
 16/23 A kérdező kommentje:

A múltkorában egy bácsi mondja nekem az IC-n, hogy nem mondja, hogy minden jó volt régen, de az emberek tudtak egymással beszélni. Megjegyzem, nem mondta, hogy ezek a mai fiatalok, meg stb... Nem sírt.

Az utcán is mindenki telefonál, pontosabban úgy tesz mintha. :)

2014. jan. 13. 15:00
 17/23 A kérdező kommentje:

Anyai önzetlenség stb... Még szép, hogy beszélsz a kis gyerkőccel.

Az lenne már fura, ha még vele se, mert az urad lekever két

poffot :)))


Na!

Jó munkát mindenkinek.

Ne sírjatok, hanem dolgozzatok, mert jön a nyár, kell a lóvé a balcsira, deviza nincs.....

2014. jan. 13. 15:02
 18/23 PearlDiver ***** válasza:
100%

A kommentjeid alapján, kedves kérdező, azt kell mondjam, a nagybátyámra hasonlítasz (és még van pár ilyen ismerősöm).

Meglátásom szerint az a helyzet, hogy benned van egy sajátos önbizalom (de az is lehet, hogy éppenséggel annak a hiánya), ami arra késztet, hogy pörögj, ott legyél, beszélj, hozzászólj, véleményt nyilváníts, stb. De legalábbis igyekszel mindenről határozott elképzelést kialakítani, és azt még határozottabban képviselni.

Még ha igazad is van a legtöbb dologban, és tényleg eszes vagy, meg logikusan gondolkodsz, ez baromi visszatetsző lehet, sokan úgy érezhetik, hogy okostojás vagy, és igyekszel mindenki mást elnyomni, kvázi rájuk erőltetni a véleményedet. Tudom, mert nekem is volt ilyen korszakom, kb gimnázium elejétől 19-20 éves koromig. Aztán jött a hidegzuhany, egy necces szituációban egy jóbarátom felhívta a figyelmemet, hogy tök jó dolgokat gondolok, mondok és csinálok, csak baromi rámenősen kommunikálom mindezt. És az emberek nem szeretik, ha valaki kereken megmondja nekik, mi a dörgés, esetleg néhány egyéni poénnal megtűzdelve. Jobban értékelik, ha rávezeted őket, kérdésként fogalmazod meg a véleményedet, mint aki hajlandó az együttműködésre, közös gondolkodásra.

Lehet, hogy rosszul látom persze, de a szóhasználatod, csapongó mondataid, érdekes asszociációid és odaszerkesztett poénjaid erre engednek következtetni.

2014. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
megint 3 beszólás egymás után. Erről beszélek, ez nem humor kérdése, túl rámenős vagy és őszintén, a legtöbb lánynak ez a sok duma nem jön be.
2014. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én nem kerülöm a férfiakat,hanem ismerkedem velük.

Személy szerint preferálom a fapofa pasikat humorral.

Amúgy szeretek viccelődni.

30/n

2014. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!