Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért csináljátok az...

Lányok, miért csináljátok az ismerkedés elején?

Figyelt kérdés

Nemrég randiztam egy lánnyal, a randi után búcsúzásnál azt mondta, hogy majd megismételhetjük az estét. Ennek ellenére azóta úgy vettem észre, hogy már közel sem olyan aktív a facebook-on, amikor ráírok: eddig bármit írtam, azt rögtön elolvasta és válaszolt, ha online lett. Most ha írok neki valamit, feljön de csak később olvassa el és nem is erőlteti meg magát hogy válaszoljon. Mivel ezt csinálja, egy jó pár napja nem írtam rá. És az a legrosszabb, hogy szinte minden lány eljátssza ezt velem és már rohadtul unom. Ilyenkor mire gondoltok? Valami megváltozik bennetek és féltek ezért beszélni, írni vagy csak simán retardáltak vagytok?


A második randi ideje közeledne, de nem tudom érdemes-e egyáltalán vele foglalkozni. Ha nem akar velem tőlem semmit, akkor miért nem mondja ki? Miért nem mondjátok ki?


F/26



2014. jan. 16. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért töketlenkedsz és nem cserkészed be az első randin?
2014. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Amélia:) ***** válasza:

Én sem értem a viselkedését.

Viszont nem lehet, h elrontasz valamit az első randin?

2014. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%

velem is ez van.az elején még ők írnak nekem,aztán egyre ritkábban válaszolnak ha írok,a végén nem is válaszolnak.

"simán retardáltak"

2014. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Egy ehez hasonlóra pont múlthéten válaszoltam:

1.A fosbookot nem kell komolyan venni kérdezd meg személyesen ha annyira izgat.

2.Lehet nincs fent csak azt írja ki(személyes tapaztalat)

3.Lehet nem olvasta el(személyes tapasztala)

4.Rosszab vagy mint egy csaj.

5.ÁLTALÁNOSÍTÁS!!! Ezen az oldalon mindenki ÁLTALÁNOSÍT!

Nem mindenkinél van ez hogy csak ilyennel találkoztál (lehet ,hogy csak te hisztizted túl) nem jelenti hogy ilyen van csak.

Bocs a sértő válaszért de gondolkozz el ezen.

2014. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Sajnos fogalmam sincs mit rontok el. Azt mondják rólam, hogy én egy barátságos, közvetlen ember vagyok, jó arc, széles érdeklődési körrel. Udvariasságnak, figyelmességnek sincs hiánya.


Nem tudok mire gondolni...

2014. jan. 16. 20:27
 6/20 anonim válasza:
Na, én se lány vagyok, de azért belepofázok :) A 4-es válaszolónak igaza van abban, hogy nem lehet általánosítani. Mindazonáltal velem is számtalanszor történt már ilyen, amikor úgy tűnt, ok minden, aztán valahogy ugyanezt éreztem, hogy alig-alig reagál, mintha azt várná, hogy feladjam és "lekopjak". Én sem értem ennek az okát, csak találgatni tudok. Szóval érdekelnének a válaszok :)
2014. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Amélia:) ***** válasza:
Hol ismerkedsz? Hogyan ismered meg a jelölteket?
2014. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem gondolkozok el, egy jó pár ilyet lefolytattam tavaly nyár óta, elég tapasztalatom lett. És ha valaki online, akkor bizony online, és egy általános facebook user először az értesítéseket nézi meg és ha már nem nézi meg a rólam szóló értesítéseket, hanem mellőzi, akkor ott már gáz van.
2014. jan. 16. 20:33
 9/20 A kérdező kommentje:

Volt akit személyesen is ismertem előtte, úgy kezdtünk el beszélni róla, volt aki csak rám írt/akire csak ráírtam, volt akit társkeresőn keresztül... A jelenlegi társkeresőn keresztül ismertem meg. Nekem szimpatikus volt a csaj élőben is meg az este végére nem is gondoltam, hogy probléma lesz, de most megint szembesültem ezzel a passzív viselkedéssel.


Ilyenkor azon agyalok, hogy mit csináljak. Engem érdekelne a csaj. Én nem változtattam semmit a stílusomon, ugyanúgy próbálok chatelni vele...

2014. jan. 16. 20:37
 10/20 Amélia:) ***** válasza:

A társkeresővel ez a baj... Van 3 fotó, meg szöveg... De nem tudod milyen a stílusa, az lehet élőben tökre taszít. Élőben szerencsésebb, bár azt írtad, úgyis próbáltad...

Esetleg lehet nyomulós vagy. Hagyj szabad teret. :)

2014. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!