Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért csináljátok az...

Lányok, miért csináljátok az ismerkedés elején?

Figyelt kérdés

Nemrég randiztam egy lánnyal, a randi után búcsúzásnál azt mondta, hogy majd megismételhetjük az estét. Ennek ellenére azóta úgy vettem észre, hogy már közel sem olyan aktív a facebook-on, amikor ráírok: eddig bármit írtam, azt rögtön elolvasta és válaszolt, ha online lett. Most ha írok neki valamit, feljön de csak később olvassa el és nem is erőlteti meg magát hogy válaszoljon. Mivel ezt csinálja, egy jó pár napja nem írtam rá. És az a legrosszabb, hogy szinte minden lány eljátssza ezt velem és már rohadtul unom. Ilyenkor mire gondoltok? Valami megváltozik bennetek és féltek ezért beszélni, írni vagy csak simán retardáltak vagytok?


A második randi ideje közeledne, de nem tudom érdemes-e egyáltalán vele foglalkozni. Ha nem akar velem tőlem semmit, akkor miért nem mondja ki? Miért nem mondjátok ki?


F/26



2014. jan. 16. 20:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De úgy látom, hogy ebben is a topikban is inkább a lányok hallgatnak mélyen, biztos túl kínos ez a téma.
2014. jan. 16. 20:40
 12/20 anonim ***** válasza:
19%
26 éves léttedre ne a Facebookon nyomulj, légy férfi, hívd el, csöngess be hozzá egy péntek/szombat este, és ilyenkor kérdezz rá konkrétan, hogy ne tudjon kitérni a válasz elől. A Facebook egy utálatos dolog! :/ Úgy hívják, hogy ""közösségi"" oldal, pedig jobban illik rá az "antiszociális oldal" név...
2014. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én bezony az esetek 90%-ában mikor Online-nak ír és nem vagyok(Windows Phone úgy szeretlek).

De valszeg túlliheged.

És milyen világban élünk ahol az emberek a facen élnek :(

Néha már azt kívánom tűnne le a ****** az összes közöségi oldal.

2014. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
És és mi számít túlzott nyomulásnak?
2014. jan. 16. 20:42
 15/20 A kérdező kommentje:
Igen legyek férfi és menjek el hozzá, erre meg majd az jön, hogy megijed, vagy esetleg rámondja, hogy túlságosan nyomulok. Na akkor most mégis mit kíván a nő?
2014. jan. 16. 20:45
 16/20 Amélia:) ***** válasza:
Nem kell folyton a nyakán lógni és beszéltetni (fb-n). "Titokzatosnak" kell látszani:D Jó ez hülyén hangzik, de érted... Legyen saját életed.
2014. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Sztem a lányok azért nem írnak ide, mert a nagy részük nem ilyen, és mi a fenét mondjon arról, amihez nincs köze...


Én a magam részéről eddig egy férfival randiztam, azóta együtt vagyunk. Első randin lefixáltuk a második randit, és nem facebookon kommunikáltunk.

Amelyik lány ezt csinálja, az bunkó. Ennyi.

2014. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon idegesítő dolog, erre én is kíváncsi vagyok, hogy vajon miért sumákolnak.

Én még addig sem jutok el általában a társkereső oldalakon, hogy válaszoljanak. Ez viszont nem a facebook és a társkereső oldalak hibája, hanem egyértelműen viselkedésbeli, jellembeli hiányosság a lány részéről!

Hát nehéz ez a dolog, mert meg kell találni az egyensúlyt, hogy ne tűnjenek a férfiak rámenősnek, de ugyanakkor érdeklődni, kezdeményezni is kellene. Itt ez esetben szerintem éppen a lány lehet az, aki titkolódzik valamit, illetve "le akar rázni", tehát valami történhetett vele. Ilyenkor már nem lehet okosnak lenni, mert ha tényleg ez van, akkor hiába tűnik egy férfi titokzatosnak, hiszen a nők éppen ezt akarják elérni, hogy többé ne írjon üzenetet az illető. Itt most tehát egyértelmű, hogy a lánynak kellene tisztáznia ezt a dolgot, vagy még rákérdezni, hogy mi a baj, miért lett olyan passzív.

2014. jan. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Végül sikerült rákérdezni a lánynál, miért nem írt?
2014. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Gondolkozom, hogy rákérdezzek-e. De nem akarom simogatni az önbecsülését, inkább arra voksolok, hogy tojok rá akkor...


Az is biztos, hogy mostantól egy csajt sem fogok felvenni ismerősnek, amíg ismerkedés van.

2014. jan. 17. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!