Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha van itt olyan magányos...

Ha van itt olyan magányos csaj aki szeretné elmondani hogy?

Figyelt kérdés
Miért is magányos vagy hogy miért van egyedül?
2014. jan. 16. 21:21
 1/9 anonim válasza:
mert szarik a fejemre az életem szerelme... :"(
2014. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszak van és élni sincs kedvem. Minden nap dolgozom, állandóan vizsgák vannak és nincs időm találkozni se a párommal, se a barátaimmal. Minden frusztrál ilyenkor. Most aludni készülök, mert holnap megint meló.
2014. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1 detto. Ha én nem írok rá akkor nem érdeklem. Legalábbis nekem ez jött le.
2014. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1-es, 3-as: nem ráírni kell, hanem felhívni és elhívni valahová. Ha nem megy, akkor továbblépsz, ha megy, akkor meg tök jó.
2014. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem nem arrol van szo amire gondolsz 3 mas

de persze az se biztos hogy pontosan tudom hogy

mire is gondolsz

2014. jan. 16. 21:34
 6/9 anonim válasza:

1-es vagyok

Tudja, hogy mi a szitu... Reagálni sem tud egy vizsgával kapcsolatos kérdésemre. És nem akarok nő létemre kezdeményezni.. :(

2014. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jah értem hát az klassz hogy itt dumáljátok meg ezt
2014. jan. 16. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Úgy értettem hogy felém se néz ha én nem piszkálom fel az álmából. Ez persze idézőjelesen. Felhívni se szokott szóval oly mindegy. De nem fogok továbblépni mert szeretem. Jó ember és ez ritka kincs. Csak egyszerűen olyan vagyok mint egy szellem és nehéz észrevenni.
2014. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Velem az van van az a srác aki nekem tetszik,de a többiek azt mondják róla,h jár valakivel az akivel állítólag jár az folyton piszkál.Amikor a lány nincs ott a srác elkezd tök kedves lenni velem meg ilyenek...
2014. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!