Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nőknek miért nagyobb megalázás...

Nőknek miért nagyobb megalázás a visszautasítás, mint a fiúknak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert a nők válogatnak a pasik közül.

És ha a kiválasztott pasi visszautasítja akkor bizony rácsesznek.

2014. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert általában fordítva szoktak történni a dolgok: a fiú kezdeményez, és a lány vagy elfogadja, vagy nem. Mondjuk a lányok nagy részénél így van. S az a kis rész, aki meg maga megy oda a fiúhoz, veszi a bátorságot és azt, hogy ezáltal elveszíti a "női büszkeségét", stb. eléggé a szívére veszi az elutasítást, mivel nem elég, hogy nem mennek oda hozzá a fiúk, még ha ő megy oda, el is utasítsák. Szerintem ezért.
2014. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem már utasítottak vissza, de nem éreztem ezt megalázónak kicsit sem. Pláne, hogy volt jobb, akinek meg kellettem. Így megy ez.
2014. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nemtől függetlenül minden olyan egyénnek megalázó dolog ez,akinek nincs önbizalma,és a szívére vesz mindent.Persze ezt most nem pejoratív értelemben írtam,szerintem néha kell is csalódni és bánkódni,hogy tanuljunk belőle.
2014. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy ki utasít vissza.

Ha mondjuk ismeretlen (pl. netes első beszélgetés) közli, hogy nem vagyok az esete, azzal semmi bajom, hiszen nem lehetek mindenkinek az esete. Ha normálisan közli, akkor azzal nincs gond.

A gond akkor van, ha valakiről TUDOM, hogy bejövök neki, egyértelmű jelei vannak, vagy még ki is mondja, és mégsem lehet belőle semmi különböző okok miatt. Na azt rosszul viselem!

2014. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát mert nem megszokott, hogy a lány próbálkozik. Engem is utasítottak vissza, igaz önbizalomhiányos is vagyok de nagyrészt azért esett rosszul mert szerelmes voltam, bár ma már nem bánom h így alakult mert így rájöhettem hogy mekkora sggfej is volt a fiú igazából:)
2014. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Én is lány vagyok és utasítottak már vissza, de nem is hogy azt mondanám, megalázó, hanem elveszi az ember önbizalmár (nem ugyanaz a kettő). NA és persze, ha már vannak bizonyos érzelmek a másik iránt, akkor borzasztóan fáj.

2014. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!