Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon bejön egy osztálytársam...

Nagyon bejön egy osztálytársam, hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, aki nagyon bejön, de nem nagyon ismerem. Elég nagy "klikkek" vannak az osztályban, szóval nehéz lenne csak úgy odamennem. Face-n meg pont ezért nem szeretnék csak úgy ráírni, alig beszélgettem még vele. Sokan mondják hogy osztálytárssal ne, lehet jobb lenne, ha hagynám? Elég ciki lenne még 2 évig, ha esetleg nem jönne össze.

2014. jan. 18. 23:46
 1/3 anonim válasza:
Még két év? Akkor talán még várj, osztálytárssal rizikó a dolog, nekem tavaly egyel sikerült de csak egy hétig tartott és a szexről szólt, azóta nem beszélünk. Most épp egy másik osztálytársammal vagyok de nem tud róla a közvélemény, több mint két hónapja és élvezem a dolgot, öt éve vele járok és most fedeztem csak fel. Bár nekünk már csak 3 hónap van hátra a suliból szóval így más. Azt tanácsolom hogy nagyon finoman próbálj meg közelebb kerülni, ne feltünően hogy mondjuk később már tudja hogy "ki is vagy" és ha még pl. jövőre is tetszik akkor megpróbálhatod a dolgokat. Kezdd barátsággal, az sokat segít. Szépen lassan!
2014. jan. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
eggyütérzek veled
2014. jan. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Első vagyok, mi lett a dologból azóta? : )
2014. nov. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!