Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők! :-) Ha olyan férfire...

Nők! :-) Ha olyan férfire vágytok, aki udvarias és szeret udvarolni, és felbukkan egy ilyen pasi, miért nem értékelitek? :-)

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 15:39
 1/8 Mr. Truth ***** válasza:
mert nincs pénze... a Nőknek semmi sem elég :)
2014. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy amikor olyan kedvemben vagyok, hogy szeretek udvarolni, vagyis tényleg kedvesen és őszintén flörtölök, érzékletes szavakkal fogalmazok, akkor nincs az a nő, akinek ez ne esne jól.


Szerintem te abba a hibába esel, hogy azt várod, hogy a kedvességért, udvarlásért cserébe minimum leszop.


Azt meg szerintem várhatod. :) Szerintem az igazi kedvesség az, ha őszintén teszed, és nem követelsz viszonzást.


20/F

2014. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Másrészt: kedves pasi nagyon sok van. A kedvesség egy alap dolog, amit mindenkitől el lehet várni. Az az ideális, ha mindenki kedves. Ez nem egy különleges képesség, vagy egy hihetetlenül kedves gesztus. Hanem egy alap dolog. Tehát szerintem ahhoz kevés, hogy emiatt beléd szeressen egy nő. Ettől nem leszel egyedi, vonzó vagy különleges, mert ez egy alap képesség.


Viszont szerintem nincs az a nő, akinél ne lenne jó pont, ha van benned egy természetes önzetlenség, segíteni akarás. Ha elmész szívesen ételt osztani, teszel felajánlásokat, segítesz a mozgáskorlátozottaknak, stb. De ha azt várod, hogy cserébe felnézzenek rád (és leszopjanak), akkor nagyon fogsz csalódni. Jó pont, de kevés. És ha vársz valamit cserébe, akkor nem is olyan önzetlen.

2014. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem várok semmit, csak egy kis biztatást :) minden embernek jól esik, ha érzi, számít valakinek. köszi.
2014. jan. 19. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Értékelik majd akkor, ha a rosszfiútól becsúszott gyereket fel kell nevelnie valakinek.
2014. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok verziója van ennek...

a)külsőre ápolatlan és egyenesen taszít

b)sokkal idősebb tőlem

c)nem tud élni

nem részletezem, tényleg vannak olyanok, akik lehozzák a csillagokat is meg minden, de semmi játékosság és humor nincs bennük

d) túlságosan "úrnőnek" érzem magam

nagyon nem szeretem, ha az udvariasság már átmegy szolgaüzemmódba és azt csinálok vele, amit akarok, annyira határozatlan és annyira nincs benne semmi egyediség

e)túlzásba viszi

társat szeretnék, teljesen egyenrangú társat, nem olyant aki rideg és érzéketlen, vagy ebben az esetben megfojt a szeretetével

Kínosan érzem magam, ha nem tudom viszonozni, ha nem érzem mellette jól magam, nem tudok önmagam lenni, mert annyira érzem hogy arra hajt, hogy mindenáron elbűvöljön, hogy közben elveszik az az egyedisége, az a különlegessége, ami kis színt hozna az életembe, hogy általa megismerhessem az ő életstílusát és kizökkentsen a mostaniból... :) De ez úgy nem megy ha körülöttem forog az ő világa...

2014. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem értékeljük. A párom például ilyen, és egyszerűen imádom, imádtam az első perctől :)
2014. jan. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

18:27


Ahogy az első írta.. semmi sem jó nektek.

2014. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!