Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az kóros hogy...

Szerintetek az kóros hogy vannak álmaim párkapcsolat, élet sikerek, eredmények terén pedig sajnos soha nem érem el őket?

Figyelt kérdés

2014. jan. 19. 23:52
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
vagy hogy tudnám leszoktatni magam arról hogy legyenek álmaim??
2014. jan. 19. 23:54
 2/32 anonim ***** válasza:
Meglehetősen fájdalmas beavatkozás. Inkább azt javaslom, tegyél még többet az álmaid elérésének érdekében.
2014. jan. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már kóros? Álmodozni mindenki szokott. Csak van, aki el is éri a célját. Te is elérheted, ha jobban bízol magadban és többet teszel érte.
2014. jan. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
de folyton csalódom, elmúlt 25 év alatt folyton csalódtam, soha semmilyen álmom nem teljesült és elegem van abból, hogy állandóan vágyakozom valamire, teszek érte, majd nem sikerül, semmi úgyhogy ebből elég volt, vmi kell amivel lekötöm magam és többé nem lesznek vágyaim, álmaim, elfelejdkezem a lányokról, a sikerről, elismertségről, szeretetről, csak nem tom hogyan pedig jó lenne, mert nem akarok többet csalódni elég volt az elmúlt 25 évben
2014. jan. 19. 23:57
 5/32 Költőnő? ***** válasza:

álmok márpedig kellenek. Reálisak és kevésbé reálisak is.

"szegény ember, aki álmodni sem tud"

nagy igazság.

2014. jan. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
badarság, ha az álmaidat soha nem éred el az csak rengeteg keserűséget okoz és egészségileg is tönkretesz
2014. jan. 20. 00:03
 7/32 A kérdező kommentje:
az a szegény ember akinek álmai vannak még sem tud semmit elérni belőle na az valóban szegény én nem akarok tovább szegény lenni, inkább élek zombiként és robotolok a gyárban, ha végre lesz munkám minimálon, minthogy továbbra is a hülye fejemmel nagyokat álmodjak
2014. jan. 20. 00:04
 8/32 Költőnő? ***** válasza:
hát akkor álmodj kicsiket. Te döntesz.
2014. jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
azt nem álomnak hívják :)
2014. jan. 20. 00:07
 10/32 A kérdező kommentje:
azt nem tudjátok, hogy jogilag hány óra munkát vállalhat az ember? mert arra is gondoltam most jelentkeztem az egyik gyorsétteremhez állásra hogy az egész napom rászentelném tőlem fizethetnek csak 8 óráért de én ott lennék egész nap hogy semmi másról ne vágyakozzak, ne álmodozzak hanem percról percre a kétkezi munkának éljek
2014. jan. 20. 00:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!