Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az kóros hogy...

Szerintetek az kóros hogy vannak álmaim párkapcsolat, élet sikerek, eredmények terén pedig sajnos soha nem érem el őket?

Figyelt kérdés

2014. jan. 19. 23:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Kórosnak egyáltalán nem kóros, kb olyan vagy mint én.

Ebben csak az a rossz, hogy egy idő után nehezen tudsz szabadulni az álmaidtól mert mindig azokba menekülsz valahányszor alkalmad lesz rá és így sokszor elszakadsz a realitástól.

2014. jan. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
tudom, ezért mondom h ha kell kifulladásig 16 órát dolgozom fizikai munkát robotolok h elfeledkezzem magammal foglalkozni és szolgáljam a munkaadóamt
2014. jan. 20. 00:12
 13/32 anonim ***** válasza:
Nem az álmaid miatt hívnálak kórosnak, hanem az itt leírt sületlenségeid alapján...
2014. jan. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
értékes, értelmes válasz...
2014. jan. 20. 00:32
 15/32 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni akartam
2014. jan. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Csak sokkal jobbat teszel magadnak, ha inkább a megvalósításukra teszel erőfeszítéseket, mint a legyűrésükre. Bár nem vagy egyedül ezzel a hozzáállással, hazánkban elég általános....
2014. jan. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
negyed évszázadig próbálkoztam minden erőmet bele adva h megvalósuljanak, de semmi nem jött össze, bár nem csoda tényleg nagy elvárások voltak (anyagi jólétet biztosító végzettség, élvezetes megálmodott munka, és egy nagyon szép vonzó kedves lány, társként) nem tudok többet csalódni ennyi köszönöm elég volt,
2014. jan. 20. 00:43
 18/32 anonim ***** válasza:
És miket tettél meg ezekért? Min buktak el az erőfeszítéseid? Mik/Kik akadályoztak?
2014. jan. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
rengeteg mindent, egyetemi képzések sorát és próbálkoztam 10-es csajoknál is folyamatosan, min buktak el a próbálkozásaim? Hát azon h nem mentek a nehezebb tanulmányok, ami ment végül azzal nem kaptam olyan munkát amire vágytam illetve munkát se egyáltalán, a lányoknál meg mivel se pénzem, se testem, se jóképű nem vagyok, se eszem nem jártam sikerekkel, mert tényleg nagyon nagyon jó csajoknál próbálkoztam akik bárkit választhattak/választhatnak, mind1 beletörődtem már a felejtés korszakán dolgozom úgyhogy nem lesz gond, elkezdek robotolni úgysem tudok majd hálaistennek akkor már ilyen badarságokon ábrándozni
2014. jan. 20. 00:47
 20/32 Költőnő? ***** válasza:
talán ne 10es csajokat próbálj
2014. jan. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!