Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nőknek: mit szólnál, ha...

Nőknek: mit szólnál, ha egyszer rádöbbennél, hogy egész idő alatt manipuláltak?

Figyelt kérdés

Egészen jó lelkű, rendes ember vagyok... leszámítva, hogy agyon manipulálom az összes nőt, aki szembejön. Nem érdekel szinte semmi, mindent bevetek a cél érdekében. Persze segítek felcipelni a bőröndöt a lépcsőn, kihúzom a széket a hölgynek... miért is ne! De ez nem változtat azon a tényen, hogy mocskos eszközeim vannak és néha semmi se szent...

Mit szólnál, ha kiderülne, hogy kissé tisztességtelenül elkábítottak és hogy nem tudsz már másképp érezni, mert érzelmileg kötődsz?

(23F)


2014. jan. 22. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Manipulálni? Mármint hogyan, lefröcskölted őket a vizeleted gőzével mikor nem figyeltek? :D
2014. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"segítek felcipelni a bőröndöt a lépcsőn, kihúzom a széket a hölgynek"


Szerintem te lettél átbaszva.

2014. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Csalódnék benned is magamban is. A világ egy nagy manipulátor, kezdve a médiától... minden arról szól, hogy próbálnak rávenni tedd ezt vagy azt, gondolkozz így vagy úgy. Alig lehet ezeket a dolgokat elkerülni. Az utcán nem szűrhetem ki a reklámokat és nem dughatom be a fülem.


Hogy már a szerelem is erről szóljon... az kiábrándító :(

2014. jan. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Haha, Ralfi. HAHA!
2014. jan. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen volt az exem.

Aztán valamiért megunta és kizárt az életéből.

Így szép lassan túlléptem rajta és zóta boldog menyasszonya vagyok egy helyes, okos, nála százszor értékesebb srácnak.

Haragudtam rá egy ideig mikor rádöbbentem a szemétségeire, de ma már örülök neki, hogy megmutatta milyen egy pokoli rossz kapcsolat, mert így jobban értékelem a mennyei jót. :D

2014. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, hogy lehet valakit manipulálni.. de ok.. :D engem nem lehet..
2014. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Léteznek nagy játékosok,viszont aki tapasztalt és van magához való esze,az egy idő után kiszűri ezeket a pasikat,és nem fogja őket közel engedni magához.Vagy ha igen,időben ki fog nyílni a szeme,mielőtt még érzelmileg kötődne,és éjszakákat sírna át.Valószínűleg te pont naiv,önbizalomhiányos csajokra utazol.Először elhinted a szeretetmorzsákat,aztán mikor már megvan a zsákmány,belé döföd a kést.Nekem például nem lennél az esetem,ahhoz már eléggé kiégtem...
2014. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Talán egy kicsit "huncutabbnak" és könnyedebbnek látszom az átlagnál, de meg nem mondanád, hogy ilyen vagyok. Nem kellenek ahhoz önbizalom hiányos nők, hogy ezt véghez lehessen vinni... Vannak dolgok, amit igényel testem-lelkem és én ezt tudomásul veszem. Kevés nő az, aki lefeküdne egy férfivel, ha az rögtön kimutatná, mire vágyik, mit akar. Kell egy kis bizalom és egy kis "segítség", hogy a nőben is fellobbanjon a tűz. Én meg aztán baromi türelmes vagyok...
2014. jan. 22. 16:15
 9/14 anonim ***** válasza:

és mi történik, ha mégsem tudod tönkretenni a kiszemelt áldozatot? Ha van valami olyan eszköze, ami számodra új és nem érted hogy kínzod, kínzod de nem sikerül mégse?

Csupán elméleti kérdés :D

2014. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Minden férfi dugni akar (csak az impotens és aszexuális nem), úgyhogy most nagy titkot árultál el! :D

Ezt tudjuk mi nők is nagyon jól.


De ha nem tudsz kialakítani olyan kapcsolatot ahol tudsz bízni és szeretni a másikat tiszta szívből... ott tényleg gondok vannak.

2014. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!