Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nőknek: mit szólnál, ha...

Nőknek: mit szólnál, ha egyszer rádöbbennél, hogy egész idő alatt manipuláltak?

Figyelt kérdés

Egészen jó lelkű, rendes ember vagyok... leszámítva, hogy agyon manipulálom az összes nőt, aki szembejön. Nem érdekel szinte semmi, mindent bevetek a cél érdekében. Persze segítek felcipelni a bőröndöt a lépcsőn, kihúzom a széket a hölgynek... miért is ne! De ez nem változtat azon a tényen, hogy mocskos eszközeim vannak és néha semmi se szent...

Mit szólnál, ha kiderülne, hogy kissé tisztességtelenül elkábítottak és hogy nem tudsz már másképp érezni, mert érzelmileg kötődsz?

(23F)


2014. jan. 22. 13:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10. Jó, ezt inkább hagyjuk, mert ennyi erővel minden nő is dugni akar... (Mindenki dugni akar, itt csak az a kérdés, hogy amellett még mi mást szeretne.)
2014. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor általában megalázva érzem magam, kudarcként fogom fel, hogy nem láttam át rajta, de szerencsére egy csapásra kiábrándulok. Azt nem értem, miért nem találják meg egymást azok a nők, akik csak szexet akarnak, de csak olyanokat találnak, akik beléjük szeretnek, és azok a férfiak, akiknek meg kell játszaniuk a szerelmest egy kalandért.
2014. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Általában én is ilyen "manipulatív" módon közelítek a férfiakhoz, szóval ha észéről is ezt tapasztalnám, akkor úgy lennék vele, hogy oké, játsszunk. :D

Sőt, volt is ilyen egyszer, szép kapcsolat lett belőle, de aztán szakítottam és a srác azóta is szerelmes. Pedig ő is így indult, mint te.

Szóval fordítva is elsülhet azért.

Viszont úgy szerintem nem szép dolog manipulálni valakit, ha csak szexet akarsz, az igazából átverés, nem pedig manipulálás. kisebb trükkök meg ilyesmi belefér szerintem, de elhitetni valakivel, hogy te komolyat akarsz, aztán pár menet után ott hagyod, na az szimpla hazugság..

2014. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Senkit nem akarok kihasználni vagy átverni... általában az volt a célom, hogy a kedves hölgy azt akarja nekem, amit én akarok magamnak. Önzés? Igen, az. De látható, hogy önzésem igazán gyümölcsöző volt. Általában utánam többen is megtalálták meg az "igazit", és jött egy igazán boldog kapcsolat... én voltam a tavaszt megelőző tél :)
2014. jan. 22. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!