Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki nincs regisztrálva a...

Aki nincs regisztrálva a www.facebook.com-ra, az kamu?

Figyelt kérdés

Többször előfordult, hogy internetes ismerkedésnél (igen, tudom, hogy nem neten kéne...) nem válaszoltak a lányok, miután közöltem, hogy nem használom a közösségi oldalt. Olyan is történt, hogy egyszerűen nem hitték el, hogy igazi vagyok, még akkor sem, amikor mutattam képet magamról.

Miért van ez? Aki nincs regisztrálva, az nem is létezik?


2014. jan. 22. 15:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Az nem.


Üdv a szellemvilágban, tesó!

2014. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Zakathol ***** válasza:
100%
Te létezel? Ha igen, akkor mi a kérdés?
2014. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mai fiatalok (sokszor nem csak a fiatalok) logikája.

Sajnos ilyen ez a mai világ.

2014. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%
Aki annyira a FB ellen van, annak csak annyit mondok, h nem a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni... mellesleg miért is nem kellene a neten ismerkedned? 3 eves kapcsolatom onnan van.
2014. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Zakathol: ontológiailag egészen biztosan, gnoszeológiailag már koránt sem ennyire világos a helyzet... :)

Nem vagyok a közösségi oldalak 'ellensége', csak nem kívánok élni a szolgáltatásaikkal.

2014. jan. 22. 15:42
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszik el? :D Ó ember...sok buta emberke van a világon...akkor ennyi erővel a szegénységben élő, éhező afrikaiak például nem léteznek, mert nincs facebookjuk? Meg a törzsi tagok sem? Na egyszer kérdezd meg tőlük ezt.


De elég nagy hiba, ha elhiszed, hogy az nem létezik akinek nincs fb-je. :D Osztálytársamnak sincs, mégis létezik.


De lehet, hogy csak mindenkinek ő a képzeletbeli barátja...


Viccen kívül, szörnyű, hogy ennyi gyökér ember van...

2014. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha neten ismerkedsz, akkor ez ilyen etikett szerű dolog, szokj hozzá. Bizalomgerjesztőbb akinek van. Ha ez téged idegesít, ne ismerkedj neten.
2014. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én elhinném. De felmerülne bennem, hogy miért nem vagy fent ott. Mit titkolhatsz vajon? ...és ez megijesztene.

Én fent vagyok pl., de nem csinálok semmit, nem posztolok, néha like-olok valamit, de üzifalamra se írhat senki...

Jobban elhiszem, hogy nem kamu kép, ha látom, hogy vannak ismerőseid, akikkel kommunikálsz.

2014. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy nincs regisztrálva. Nekem van olyan haverom, aki nem hajlandó, és amúgy teljesen megértem.
2014. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
most miért kellett lepontozni.. na LOL:D
2014. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!