Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki nincs regisztrálva a...

Aki nincs regisztrálva a www.facebook.com-ra, az kamu?

Figyelt kérdés

Többször előfordult, hogy internetes ismerkedésnél (igen, tudom, hogy nem neten kéne...) nem válaszoltak a lányok, miután közöltem, hogy nem használom a közösségi oldalt. Olyan is történt, hogy egyszerűen nem hitték el, hogy igazi vagyok, még akkor sem, amikor mutattam képet magamról.

Miért van ez? Aki nincs regisztrálva, az nem is létezik?


2014. jan. 22. 15:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
én meg netes ismerkedéskor őszintén megmondom, hogy nem adom ki a fészbukom, mivel az tele van személyes dolgokkal velem kapcsolatban és senkinek semmi köze hozzá... mondjuk, beállítottam, hogy kik nézhetik a képeim, idővonalam, stb., de az akkor is nem az első chateléskor kiadandó dolog...
2014. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok regisztrálva, pacsi :D
2014. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hát valahol meg tudom érteni a lányokat is. Ez a net, ahol bárki lelophat képeket bárhonnan, mert ami felkerült 1x netre az fent is marad. Tehát attól, mert valaki küld nekem képet Leslie Nielsenről még nem fogom elhinni, hogy pont vele levelezek (meg most már meg is halt szegény).


Bár én a facebook profilban sem bíznék meg, mert annyi kamu profilt gyártanak manapság, hogy se szeri se száma.

De aki nagyon profi annak még a személyes megjelenése is egy átverés. (anyám idejében ez volt a módi, hogy másnak adták ki magukat a férfiak mint akik valójában)


Szóval ez hazárd játékos volt mindig is. Vagy bízol valakiben vagy nem. Nem értem, hogy miért a fb a kritérium, mikor azt is egyszerűen lehet hamisítani.

2014. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Persze, lehet hamisítani...De egy élelmesebb ember ezt kiszúrja.
2014. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ezen nekem is gond szokott lenni, iwiwem van ezer éves reg., de nulla ismerős, azért van, hogy aki akar megtaláljon, amolyan régi vastag telefonkönyv fajta, nahhh, azon is szoktak problémázni...
2014. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 menta34 ***** válasza:

"Aki nincs regisztrálva, az nem is létezik?"


A logikájuk inkább úgy szól, hogy "aki nem mutatja meg, hogy ő kicsoda, az át akar vágni vagy valamit titkol"

2014. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Költőnő? ***** válasza:

utálom a fb-t, fel is van függesztve a profilom jó 1,5 éve.

Amúgy meg nem ezen múlik, mert ha át akarnék vágni vki, no perc alatt összedobnék olyan kamuprofilt, h anyám nem mondaná meg, h nem én vagyok.

2014. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én se vagyok regisztrálva, és létezem!
2014. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
A legenda úgy tartja hogy,az ókori nem tudom kiknél aki nem volt megkeresztelve az nem is létezik! A mai világban a Face book-on keresztelnek meg! xDD :)
2014. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én is létezem és nekem sincs! Ne és? Amúgy ez azért van, mert a legtöbben már tizenkét évesen csinálnak profilt, ezért kicsit fura lehet, hogy neked nincs, nem mellesleg annyi hülye kamu van az interneten, hogy csak na.
2014. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!