Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Átlagnál gyengébb külső és...

Átlagnál gyengébb külső és szellemi adottságokkal, minimálbéres gyorséttermi munkával hogy lehetne jó csajokat felszedni? Vagy esélytelen?

Figyelt kérdés
lakhely nem nagyon van ahova tudnánk menni csak max parkok, plázák stb

2014. jan. 22. 16:43
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

Ugyan ez van velem is mint az utolsóval..

Az átlagnál jóval okosabb vagyok, tanulok, és pontozott már pár lány, akik átlagban 7-8 pontot adtak külsőmre, mégsem volt még kapcsolatom, és teljesen normális vagyok, hidd el. 18F

2014. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Nem az utolsó, hanem a 8-as.Elnézést.
2014. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
ha valóban 7-8as vagy akkor kellene hogy legyen vagy nem is próbálkozol, am engem 4-5 körülre pontoztak mégis az akiket én kinézek a haverjaim szerint 9-10es lányok de ha eccer nekem ez jön be külsőre nem tok micsinálni
2014. jan. 22. 17:09
 14/24 A kérdező kommentje:
am meg h az átlagnál okosabb vagy 18 évesen semmit nem számít majd fősuli, egyetem, való életben számít mert akkor már pénzzel, egzisztencijával és megbecsüléssel is jár a dolog amire buknak a lányok
2014. jan. 22. 17:10
 15/24 anonim ***** válasza:
kedves kérdezö miért nem tezsel érte hogy ne minimálbéres gyorséttermis legyél. Az anyagi jólét nem csak inteligencia és iskolázottság kérdése, söt sokkal inkább talpraesettség kell hozzá és persze szorgalom. Perzse nem illegális dolgokra gondolok itt hanem a találékonyságra. Ha meg több pénzed lenne tuti több lány is nyit feléd sajnos ez igy müködik manapság mégha ne is mindenkinélfeltétel a pénz de senkinél nem hátrány az tuti.
2014. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
nincs hasznosítható végzettségem, csak olyan amivel nem lehet szakmába illő munkát találni, hiába próbáltam ki sok utat egyszerűen nem voltam jó semmiben, nem vagyok kiemelkedő semmilyen területen (műszaki érzék, matek, logika, magolás, memória, idegen nyelvek) úgyhogy nem tudom mit próbálhatnék még, néha a gyorsétteremben is ha bestresszel a főnök meg sajna alapból is nehéz koncentrálni és pláne megjegyezni és átlátni dolgokat, kissé lassú is vagyok, úgyhogy én örülök h legalább ez a melóm van mégha hullává kell dolgoznom magam minden nap, legalább ez van
2014. jan. 22. 17:28
 17/24 A kérdező kommentje:
am persze tudom h pénz az alapja mindennek, mert abból lehet megélni, önbizalmat ad, szép divatos ruhákat lehet venni, jó orvoshoz lehet belőle elmenni stb
2014. jan. 22. 17:30
 18/24 A kérdező kommentje:
és teljesen ternészetes hogy egy jó csaj aki válogathat a pasik között nézi ezt
2014. jan. 22. 17:30
 19/24 anonim válasza:

11-es vagyok, hidd el, okos vagyok, ez nem egó. :)

Nem próbálkozok már, mert ahányszor próbálkoztam pofon lett, és nem estem túlzásba, csak a saját "szintemen" próbálkoztam. De ez azokon a "kedves" lányokon is múlt akiknél próbálkoztam..

2014. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
de mi az h "okos vagy" ez tök szubjektív mit tanulsz? elsőéves vagy egyetemen, hol? am ha valódi pofont kaptál mert próbálkoztál akkor itt vagy vége a világnak vagy nagyon rosszul probálkoztál
2014. jan. 22. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!