Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lehetetlen szerelem. Vagy...

Egy lehetetlen szerelem. Vagy mégsem?

Figyelt kérdés

Helósztok.

(mielőtt olvasod: 13-14 éves vagyok és ők is)

Nemrég beleszerettem egy olyan lányba, akiről ma tudtam meg, hogy leszbikus. 2-3 héttel később beleszerettem egyik lány ismerősömbe, de nem tudom hogy ő is viszonozza e ezt. Félek megkérdezni tőle, mert attól tartok hogy kikosarazna vagy ilyesmi. Valakitől tanácsot szeretnék kérni. Szüleimtől nem szeretnék, mert ők nem értenék meg.

Válaszokat előre köszönöm



2014. jan. 22. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
magyarázd már meg h lehet egy 13-14 éves kislány lezbikus??!!?!? vagy csak én vagyok ennyire lemaradva?
2014. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Ne is kérdezd meg. Hívd el valahova randizni, beszélgessetek. Aztán idővel meglátjátok, hogy alakul a dolog.

Randitippnek ilyenkor tökéletes például elmenni korcsolyázni.

2014. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Költőnő? ***** válasza:
78%

a kérdés szempontjából miért releváns h az előző lány leszbi(!) volt? (ennyi idősen nyilván biztos benne már...)

mély és nagy szerelem lehetett, h 2-3 hét múlva beleszerettél vki másba :D:D

nadehogy a kérdésre is válaszoljak: ha nem kérdezed meg, így sosem tudod meg. Viszont ha Vele sem jön össze: két hét múlva jöhet az újabb true love :)))

2014. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez nem szerelem, vagyis az előző tuti nem volt azt ha ilyen rövid időn belül másba beleszerettél. Nézd én nem akarlak megbántani vagy ilyesmi, de szerintem még túl fiatalok vagytok ehhez, vagy inkább éretlenek. De ez ebből is megmutatkozik hogy te 2-3 hetente másba szeretsz bele.
2014. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
lehetséges kis esélyel csak félünk megkérdezni
2014. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ismerd meg közelebbről, hülyéskedj vele, kérdezd pasikról/esetleg csajokról.. ne nyomulj feltűnően, az ijesztő. inkább finoman. egy leszbikusnak meg kell tanulnia cserkészni ;3 hajráá:)
2014. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. jan. 24. 15:13
 8/18 A kérdező kommentje:

válasz a kommentre:

Hát ez nem szerelem, vagyis az előző tuti nem volt azt ha ilyen rövid időn belül másba beleszerettél. Nézd én nem akarlak megbántani vagy ilyesmi, de szerintem még túl fiatalok vagytok ehhez, vagy inkább éretlenek. De ez ebből is megmutatkozik hogy te 2-3 hetente másba szeretsz bele.

---

Ő szakított velem.. nem én vele.

2014. jan. 24. 15:15
 9/18 Girgoy ***** válasza:
Halika! Ne kapkodj, ez nem így megy, hogy röpülsz egyik virágról a másikra és egyből a tárgyra akarsz térni. Így mindenkitől csak elutasítást fogsz kapni. Az emberi kapcsolatok úgy működnek, hogy először csak megismerkednek az emebrek, aztán hosszabb időt töltenek együtt, de még azt se feltétlen csak kettesben, hanem szépen ismerkednek egymással. Az, hogy érdekel valaki jobban, mint más, még nem nevezhető szerelemnek, egyszerűen csak tetszik és szeretnéd jobban megismerni. Hát ismerd meg jobban, és addig ne is kérdezz rá ilyenekre, hoyg szerelmes vagy-e belém meg hasonló, mert persze, hogy nem lesz a válasz. Hagyj időt arra, hoyg kialakuljon, kibontakozzon valami igazibb, mélyebb érzés kettőtök között. Ezt nem is feltétlenül kell szavakban megkérdezni (bár egy idő után annak is van létjogosultsága), de lehet tudni a másik reakcióiból, gesztusaiból, stb., hogy bejössz-e neki vagy sem. Illetve Te is jobban rájöhetsz, hogy tényleg jó-e az adott ember társnak vagy sem.
2014. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Girgoy ***** válasza:
Ja, kimaradt egy kulcsszó: a férfi szokott UDVAROLNI a nőnek. Ezt a szakasz hosszú és kihagyhatatlan.
2014. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!