Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lehetetlen szerelem. Vagy...

Egy lehetetlen szerelem. Vagy mégsem?

Figyelt kérdés

Helósztok.

(mielőtt olvasod: 13-14 éves vagyok és ők is)

Nemrég beleszerettem egy olyan lányba, akiről ma tudtam meg, hogy leszbikus. 2-3 héttel később beleszerettem egyik lány ismerősömbe, de nem tudom hogy ő is viszonozza e ezt. Félek megkérdezni tőle, mert attól tartok hogy kikosarazna vagy ilyesmi. Valakitől tanácsot szeretnék kérni. Szüleimtől nem szeretnék, mert ők nem értenék meg.

Válaszokat előre köszönöm



2014. jan. 22. 20:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
4# vagyok ismét, de ez itt most nem arra irányul hogy ki szakított kivel. Én itt most arról beszélek, hogy ha igazán, nagyon szeretted volna úgy, tehát ha szerelmes voltál belé, akkor ha ő is szakított veled, az pár nap, vagy hét alatt nem múlik el. Érted mire gondolok? Szóval ez még csak nagyon tini szerelem, ha valaki utána hirtelen már másba szeret bele, az előtt nem volt akkor mély szerelem mert akkor lehet még most is tartana és nem tudnád elfelejteni. Remélem így már megérted. Egyébként a lepontozóknak is üzenem hogy ezek szerint igazán szerelmesek még ők se voltak ha ennyire úgy gondolják hogy amit leírtam az nem valós. Majd ha egyszer megtapasztaljátok, megtudjátok :)
2014. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ja és még egy dolog kimaradt, lehet erős fellángolás volt a részedről, ami szintén összetéveszthető sokszor a szerelemmel...
2014. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Költőnő? ***** válasza:
engem is lehúztak, pedig ugyanígy gondolom
2014. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Girgoy ***** válasza:
Ne szontyolodjatok el, vígaszként én felhúztalak Titeket. :)
2014. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
girgoy kedves vagy, köszi :))
2014. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Költőnő? ***** válasza:
jujjdejóóóó :)))
2014. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Girgoy ***** válasza:
Szívesen. :) Tudom, milyen érzés, engem is jól lehúzott egy bizonyos szubkultúrába tartozó csoport, akinek az igazságot írtam, és nem azt, amit hallani akart, pedig előtte 80 felett voltam.
2014. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Költőnő? ***** válasza:

80-ból 57? :)

az szép teljesítmény :)

2014. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!