Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyszer majd úgyis összejön...

Egyszer majd úgyis összejön valami/valaki?

Figyelt kérdés
21éves lány vagyok, nem a legvonzóbb. Ezt én is tudom,mások is.Még nem volt senkim, nem is nagyon próbálkoztak. Sokan nyugtatgatnak ezzel, hogy 'áá úgyis összejön majd valami, úgyis fogsz tetszeni valakinek' stb. Szerintetek is így működnek a dolgok? Vagy azért legyünk reálisak?!

2014. jan. 23. 00:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Így működnek a dolgok. Így IS működnek a dolgok.
2014. jan. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
legrondább nőknek is! ezt látom
2014. jan. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"21éves lány vagyok, nem a legvonzóbb. Ezt én is tudom,mások is."

HAHAHA!! :DD Szegény, de aranyos. Valakinek biztos fogsz tetszeni.

2014. jan. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha ez boldogít, akkor elmondom, hogy én 21 éves vagyok ("férfi"), sosem volt dolgom nővel. De lányként jóval nagyobb az esélyed arra, hogy párkapcsolatod legyen, szóval ne izgulj, lesz.
2014. jan. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 fahéjas Alien ***** válasza:
Ez attól függ, ha csak azt akarod, hogy 'legyen valakid' az könnyű, mert nagyon sokan beérik ezzel az állapottal, ha arra vágysz, hogy maximumon pörögjön az egész, az még vonzó külsővel is nehéz.
2014. jan. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Küldesz képet, megmondom! :)
2014. jan. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hát nálam meg az a baj, h rögtön szexre jelentkeznek, és ez is hasonlóan nagyon rossz.de én is várok még az igazira, akibe szerelmes lehetek, de egy olyan srácba, aki az első alkalommal már meg akar fektetni nem tudok.légy kitartó, én is bízok benne, h eljön az igazi!
2014. jan. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Net-en próbálkozz, a nők kelendőek voltak mindig is, manapság meg még jobban a p...i körül forog a világ, most benyomhatnám még ezt két a sablont is mellé hogy biztos próbálkoztak már csak te nem veszed őket észre vagy adj lejjebb az elvárásaidból...Próbálj meg előnyt kovácsolni abból hogy nő vagy ahogy a többi csaj teszi.
2014. jan. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 fahéjas Alien ***** válasza:

Szerintem fölös küldenek képet másoknak és erre alapoznod, egy, mert egy két ember véleménye nem mérvadó, kettő mert képen nem jön át az a kisugárzás, ami sokat változtat az ember megjelenésén.

Viszont a soraidból most megmondom, hogy ez hiányzik, mármint az a kisugárzás, ami be vonzza az embereket, valószínűleg nem vagy túl magabiztos ember.

2014. jan. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj, a kérdező már ki se lát a privikből. :D
2014. jan. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!