Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csináljátok ezt fiúk...

Miért csináljátok ezt fiúk (tisztelet a kivételnek)?

Figyelt kérdés
Nem mindenkire jellemző, de rengeteg ismerősöm és úgy általánosságban a fiúk többsége a cicababákra bukik. Egy másik lánynak esélye sincs nálatok, srácok? Aki nem úgy néz ki, mintha egy Playboy magazinból lépett volna ki... Vagy magyarázzátok már el légyszi. Csak mutatóba kell? Vagy el is vennétek egy ilyen lányt? Aki mondjuk nem kimondottan észlény de jól néz ki? Csakmert ha a fiú barátaimhoz fordulok ilyesmi kérdéssel, mindig azt a választ kaom, hogy ők szeretik a természetességet meg nem a plázacicákra buknak aztán mégis mindegyiküknek olyan csaja van... Valaki magyarázat?

2014. jan. 24. 10:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Előző válasza nagyon korrekt volt, egyetértek. Pár dolgot én is megemlítenék.


DIVAT!!! A srácok éppúgy azon hisztiznek, hogy a csajok mit esznek a piperkőc, ún "páwa" srácokon. Kb ugyanez a szitu: ha ez a trend, akkor ezek a csajok menők. Egy csomó csajt látok, akire reflexből rámondja az ember, hogy milyen jó nő, miközben teljesen átlagos, csak divatosan és harsányan öltözik, szőkére festi a haját, és a többi. Valójában teljesen átlagosak - sőt -, de csillognak és trendiek.


Ugyanígy a magukat természetesnek hirdető csajok sokszor nőietlenül, vagy számukra előnytelenül öltöznek - ahogy az előttem szóló is leírta. Egy csomó olyan nő van, aki százszor szebb, mint a trendi lányok 80%-a, csak éppen igyekszik ezt elrejteni. Nincs ezzel semmi gond, de bujkálni az szokott, aki nem akarja, hogy észre vegyék. A trendi csajok feltűnőek, és a trendi reklámok menőségére asszociáltatnak, ezért az agyad elhiszi, hogy jó nő.


És mint mindig, ebből a szempontból is megvan az elit, aki nem potyog le a ló egyik oldalán sem, hanem büszkén ül rajta. Akik úgy csinosak, hogy megvan egy saját stílusuk, nőiesek. Nem attól lesznek megkapóak szemnek, mert kivan mindenük és virít rajtuk a Dzsígekkó, hanem mert TÉNYLEG csinosak. Láttam én már szórakozóhelyen csajt, aki olyan egyszerűen volt öltözve, mint a huzat, mégis őt bámulta mindenki, mert az előnyös tulajdonságait hangsúlyozta, finom volt, elegáns és kívánatos. Hiába volt rajta garbó és nadrág, akkor is az összhatás, a színek, a frizurája és egész megjelenése egy finom nőt mutatott, nem kirakatbabát.


Szóval, de: van esély, hogy is ne volna. Ellenben a belbecsükkel kérkedő lányoknak is javasolt lenne a külsejükre is fordítani némi gondot, mert a többségük a legrosszabb esetben is csak átlagos, de valamiért ezt nem tudják magukról, és igyekeznek a lehető legészrevehetetlenebbek maradni. Csomószor igaz ez ilyen rút kiskacsákra, akik mondjuk később értek ált suliban, akkor még kisebb volt a mellük, esetleg nem szedték még a szemöldökük, és elkönyvelték magukat csúnya lánynak az akkor már nagylányt játszó osztálytársak mellett. Hiába kifejlett hattyúk már azóta, akkor is rút kiskacsának érzik magukat, és nem mernek öltözködni, kicsípni magukat.

2014. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
én azokra bukom legjobban akiken van egy kis háj és az arcuk kedvességet sugároz, nem partipics@ságot :D
2014. jan. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó válaszoló :D


egyébként meg azért ez sem igaz minden lányra, hogy a páwa srácokat kedvelik. Persze a többség, de az én bari köröm biztosan nem:)

2014. jan. 24. 11:47
 14/20 anonim ***** válasza:

Igen, nem csak jó nőnek kell lenni, annak is kell látszani.

Párom szerint egy iszonyat jó pasi vagyok, és több hölgy ismerősöm is megjegyezte már. De érdekes a többi lány csak akkor, ha nem csak a belbecs volt meg, hanem igényesen öltöztem fel. pl: divatos nadrág, zakó, szép cipő, stb...

(a hétköznapokban szöszkabát,farmer,kisbakancs, borosta, egyszóval teszek arra hogyan nézek ki :) De én nem is keresek csajokat, mert azok az idők elmúltak :) )

2014. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ennyi :D pont ez a vonzó a pasikban, ha nem több időt töltenek a tükör előtt mint én :D
2014. jan. 24. 11:51
 16/20 anonim ***** válasza:

"egyébként meg azért ez sem igaz minden lányra, hogy a páwa srácokat kedvelik."


Mondtam én ilyet?

2014. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#15

Nem a több időről beszélek a tükör előtt, de szöszmösz kabát, farmer, aminél nem zavar ha olajcseért is csináltam benne, és foltos lett, kisbakancs,

egyhetes borosta, nem éppen az igényesség mintaképe :))))

Nem is néznek meg a nők, hogy "húdjópasi": )

Ha meg kirittyentem magamat, megborotválkozom hét közben is, meg felveszek egy rendes szövet nadrágot, inget, zakót, normális cipő/öv, normális szövet kabát.

Egyszóval úgy öltözöm fel, ahogy egyébként minden nap kéne, csak nem szokott érdekelni :)

2014. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Személy szerint nem jönnek be a pláza p*csák. Meg a szőkék sem.:D

De számít a külső... ugyan akkor a belső is. :)

2014. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 menta34 ***** válasza:
Kérdező! Azt kérdezed, hogy miért van minden fiú cicababával? Elárulom neked, hogy nincs mind, sőt nagyon sok senkivel nincs, pont azért mert te csak azokat a macsókat veszed észre, akik a cicababák hím nemű megfelelői.
2014. jan. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Az agyonfestett,műmemmű plázacicákat azok a srácok 'szeretik' akik meg akarják húzni..komoly kapcsolatra nem lehet náluk számítani.Nagyon sokan sokkal jobban szeretik az intelligens,visszafogottak,vagy fiúsabb lányokat!
2014. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!