Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan fiú/férfi aki azért...

Rékcsi kérdése:

Van olyan fiú/férfi aki azért megy el koncertre/discoba vagy bármilyen szórakozóhelyre h megismerkedhessen egy lánnyal akivel aztán kialakulhat valami?

Figyelt kérdés

Tudom h az pasik nagy része azért megy bulizni h jólérezzék magukat, kikapcsolódjanak, esetleg összejöjjenek egy csajjal akivel van egy kis smárolás meg tapi de aztán sosem látja többet. De van olyan pasi aki kapcsolat reményében megy buliba, azért h komolyan ismerkedhessen?

(lány vagyok)



2014. jan. 24. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
persze
2014. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen helyeken értelmes embereket találni nagyon nehéz és a legtöbb nem jár oda... tehát eleve rossz a koncepció.
2014. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mármint a discora értettem. Koncerten már reálisabb sokkal, bár az sem mindegy, hogy milyen koncert...
2014. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen, bár eddig nem találkoztam olyan lánnyal aki komoly kapcsolatot akart. Te hol szoktál bulizni?

26f

2014. jan. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én speciel azért járok szórakozni, mert élvezem a barátaim társaságát, a beszélgetést egy sör mellett, a zenét, stb.


barátnőt nem így/itt szerzek.

2014. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én azért megyek hogy megismerjek valakit akivel komolyabb kapcsolat lehet de sajnos nem találni ilyent.
2014. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha ráfeszülsz, nem is fogsz :)
2014. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#5-ös hol szoktál barátnőt keresni? :)
2014. jan. 25. 16:45
 9/16 WheneverYouWant ***** válasza:
van ilyen igen.. többnyire nem járnak sikerrel. Egy diszkóban ahol hangos zene szól nem fog tudni beszélgetni. Az meg elég gáz ha félrevonulnak és ordibálnak egymás fülébe. Nyilván ki sem fognak menni a diszkó elé beszélgetni ilyen hidegben..
2014. jan. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

én azért megyek, hogy jól érezzem magam és hátha összefutok valakivel


de az a tapasztalat nehéz így ismerkedni

2014. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!