Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan fiú/férfi aki azért...

Rékcsi kérdése:

Van olyan fiú/férfi aki azért megy el koncertre/discoba vagy bármilyen szórakozóhelyre h megismerkedhessen egy lánnyal akivel aztán kialakulhat valami?

Figyelt kérdés

Tudom h az pasik nagy része azért megy bulizni h jólérezzék magukat, kikapcsolódjanak, esetleg összejöjjenek egy csajjal akivel van egy kis smárolás meg tapi de aztán sosem látja többet. De van olyan pasi aki kapcsolat reményében megy buliba, azért h komolyan ismerkedhessen?

(lány vagyok)



2014. jan. 24. 20:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatot szerintem buliban nem lehet találni. Hemzseg az olyan lányoktól, akiken már messziről látszik, hogy mindent csak nem komolyat, illetve hogy nem is érdemes velük komolyra tervezni, mert lehetetlen rájuk építeni. Én nem is vagyok bulizós, de évekkel ezelőtt jópárban volt "szerencsétlenségem" megfordulni, siralmas. Az pedig már rég rossz, hogy "kapcsolat reményében" csinálsz bármit is. Basszus, az véletlenül jön, ha eldöntöd, hogy elmész ide vagy oda és ott direkt majd a komoly kapcsolatot keresed, annál inkább pofára fogsz esni. 23/F
2014. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, ne ilyen helyeken próbálkozz. Elég ha csak körülnézel, láthatod,hogy oda senki nem azért megy, hogy megtalálja élete párját. Max ahogy mondtad " egy kis smárolás" azt kész. Fogadni mernék, hogy úgy jössz el onnan, hogy nem tudtad meg senkinek a nevét. Ha még is összejönne egy komoly kapcsolat,( amit erősen kétlek ) hát minden elismerésem, és arra a helyre én is elmennék :)
2014. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Én nem mert a lányok nagy része szórakozni megy a discoba nem pasizni

Meg discoba nem sok a normális lány

2014. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Általában koncertekre szoktam járni. Úgy szoktam eljönni h tudom a nevét az illetőnek, még facebookon is bejelöl vagy elkéri a számomat de aztán semmi....
2014. febr. 6. 23:07
 15/16 anonim ***** válasza:

Áá, neeeem, nincs. Sose hallottam még ilyenről!


:D

2014. febr. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

És biztatod?

Én úgy jöttem össze az egyik kedvesemmel, hogy egy ilyen után megmondtam neki, hogy mért tünt el, én szeretném őt szeretni. És akkor nagyon megrendült, nem számított erre, és már egy pár is voltunk.

2014. febr. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!