Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az alsó fogaim kicsit kuszák,...

Az alsó fogaim kicsit kuszák, ez zavaró, lányok?

Figyelt kérdés
Az alsó fogaim kicsit kuszák, (a felsők tökéletesek) az egyik kicsit feljebb, és beljebb áll. Ez zavaró, lányok? Amúgy nem venni észre, egyik ismerősnek (!!!) mutattam, és odáig nem vette észre.
2014. jan. 24. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem. :) Csak a szemed legyen friss és üde merthogy az a lélek tükre.
2014. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem zavaró, még aranyos is lehet :)
2014. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
na az ilyesmit kép nélkül totál esélytelen megválaszolnunk ...most hogy az ismerősöd nem vette eddig észre az semmit sem jelent hisz nem a fogorvosod sőt nem is mosta a fogadat mikor mindkét kezed törött volt(gondolom nem is volt ilyen)....hogy zavaró e vagy sem az nem is a ténytől függ hogy kusza e vagy sem hanem hogy mennyire mutogatod...tehát ha nem vigyorogsz a képébe naponta 5ször akkor nem illúzióromboló. hogy érthető hasonlattal is előálljak: számomra egy szőrös hónaljú lány is vonzó lehet amig nem emeli fel a karját
2014. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na tessék, mintha magamat olvasnám, mondjuk én lány vagyok. :) Nekem is az alsó fogsoromnál egyetlen egy fog kicsit beljebb van és engem hihetetlen mód zavar, de "csak úgy" meg nem adnak ilyen apróságokra fogszabályzót. Egyébként anyát kivéve soha senki nem hozta szóba a dolgot, fel sem tűnt nekik, ha rákérdeztem, akkor is csak "ez legyen a legnagyobb gondod" típusú választ kaptam. :D Szerintem nem feltűnő másoknak, nem sok múlik ezen. :)
2014. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!