Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes befizetni a "prémium"...

Érdemes befizetni a "prémium" tagságot egy társkereső oldalra?

Figyelt kérdés

Nemrégiben egy idősebb ismerősöm ajánlotta, hogy nyugodt szívvel szánjam rá azt a 2ezer ft körüli összeget, mert szerinte megéri.

Csupán attól tartok, hogy ha befizetem, belépek, és szembesülök vele, hogy tulajdonképp ott is ugyanolyan kevés a normális lány, mint az ingyenes társkeresőkön.

Nos, szerintetek?!



2014. jan. 26. 13:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2014. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Inkább menj el egy egyetemi parkba, ott nagyon jól lehet ismerkedni, főleg tavasszal :) Vagy netán félsz odamenni a lányokhoz? Ne félj, nem harapunk :)
2014. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
figyi, azért vannak fenntartásaim, hogy totál ismeretlenként odavágódok 3 lányhoz egy parkba úgy, hogy enm is ismerem őket. egész biztos leráznának...:D
2014. jan. 26. 13:19
 4/25 anonim ***** válasza:
A társkeresőkön csak a nagyon megkeseredett lányok vannak, meg akikkel van valami gixer, legalábbis huszonéves korúak, én is Lilla válaszával értek egyet, simán nem ráznak le, vagy egy buliban még kisebb az esélyed. Egyébként meg a társkeresőn sem válaszol minden lány, úgy az életben is lesz aki lekoptat..
2014. jan. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ha jól nézel ki,akkor biztosan.De akkor anélkül is lehet valami,ha meg nem akkor szerintem hagyd.

Nekem sok év alatt több mint 400 lánynak írtam,1 válaszolt abból és utána annak sem lett eredménye,csak netes barátok lettünk.De remélem te több sikerrel jársz,ez csak az én tapasztalatom.

2014. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Látod az előző két válaszoló már tapasztalatból beszél.
2014. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

nem te vagy az a fukar 29 éves aki az előbb is feltett kérdést?

mert akkor te NE REGISZTRÁLJ SEHOVA

2014. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

neeem, dehogy is...

23 vagyok.

ingyenes randi oldalakon regisztrltam már kb fél éve. 10 ből 2-3 lány szokott válaszolni...siralmas arány, de ez van. ezért kérdezem, hogy fizetős ha leszek ,ergo nívósabb oldalra kerülök, többen válaszolnak majd?

2014. jan. 26. 13:27
 9/25 anonim ***** válasza:

akkor bocs

amúgy én is elég sokáig voltam társkeresőkön,de meguntam,feladtam pont a nemválaszolások miatt

nem éri meg

nekem itt a GYIK vált be :)

ugyan annyi esélyed van itt is mint egy társkeresőn vagy még jobb ;)

2014. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Fizetős oldalon a korosztályunk nincsen fenn, nekem az volt a tapasztalatom egyébként, hogy az ilyen oldalakon több egórombolást meg elutasítást kaptam, mint a valóságban, tehát itt 10-ből 2 levélben elküldtek a francba, 7-en meg nem is válaszoltak, de a valóságban szinte senki nem küldött még el.. :)
2014. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!