Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha bejövök neki, miért nem...

Ha bejövök neki, miért nem keres? Ennyire borzalmas lenne a személyiségem?

Figyelt kérdés

Elkezdtünk beszélgetni 3 hete egy sráccal akit régóta ismerek, de csak így látásból, a tesójával jó barátnők voltunk, szóval ismertük egymást.. :D

Tudom, hogy bejövök neki, meg is mondta nyíltan, beszélgettünk, de elég 'szótlan' volt, nem kérdezett vagy csak ritkán, azt is a kapcsolataimról, barátaimról. Aztán egyik napról a másikra nem keresett, a találkozónkat se mondta hogy mikor legyen, hol legyen, holnapra beszéltük még egy héttel ezelőtt.:/ A személyiségem riasztotta vissza? Mit rontottam el? 17/L



2014. jan. 26. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem csak neki kell keresnie téged, te is ugyanúgy kereshetnéd. Ha már most elvárod, hogy csak ő tegyen bármit is, akkor később mi lesz?
2014. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Addig nem tudod meg míg meg nem kérdezed tőle.

Hívd fel és kérdezd meg tőle hogy akkor mit is mondott hol találkozzatok holnap.

2014. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én írtam neki, kezdeményeztem beszélgetést, témákat dobtam fel, és semmi 'viszonzás'.
2014. jan. 26. 15:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak annyira tetszel neki, hogy zavarban van.

Ez tök fura, hogy már most az előző kapcsolataidról beszélgettek, az elején ez nem szokott szóba kerülni, esetleg jóval később.


20l

2014. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire félénk és szótlan még írásban is akkor nem tudom.Lehet hogy kérdezni kéne tőle egy olyat hogy van e valakije vagy miért nem akar beszélgetni veled.
2014. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nincsen senkije.

hagyjam a fenébe?

2014. jan. 26. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el komolyan.Mondta hogy bejössz neki és biztos is hogy szép vagy.Nem értem miért nem akar többet, én tuti hogy már találkoztam volna veled egy párszor ha ilyen helyzetben lennék! :D
2014. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez megtörtént velem is szóval együtt érzek a sráccal:D Bejösz neki meg minden, de nem vagytok egy hullámhosszon, nincs közös témátok, gondolom nincs meg a kölcsönös érdeklődés... Lehet rájött, hogy nem kéne eröltetni azt ami ennyire nem megy..:)
2014. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De miert nem adta meg a lehetoseget annak hogy eloben is beszelgessunk? Rengeteg ember van akivel neten, telefonon nem tudunk beszelgetni, eloben meg be sem all a szank, iszonyatos mennyisegu temank van..
2014. jan. 26. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!