Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jó belső tulajdonsággal lehet...

Jó belső tulajdonsággal lehet javítani vmit a borzalmas külsőn?

Figyelt kérdés

Nem tehetek róla, de annyira kövér vagyok, hogy ha lefogyok, akkor megmaradna a nyoma a bőrömön.

A hajam már röviden is göndör és hamar elég lányos hajam lesz, igazából nem ismerek még egy fiút, akinek ilyen göndör haja van magától.

A belsőmmel sose volt gond, a családban mindig szerettek és haverok is mindig voltak, csak a lányok kerültek mindig nagy ívről.


2013. máj. 29. 22:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Tegye fel a kezét, aki szerint az első két mondat csak kifogáskeresés! *jelentkezik* Tudod, ha fokozatosan fogysz, annak kevésbé marad nyoma. Évek alatt felszedted, ha 2 hónap alatt fogod leadni, ne csodálkozz!
2013. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%
*jelentkezik*
2013. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
22%
Szép lányoknál a belső tulajdonságok semmit sem érnek,néhány átlagos kinézetű lány viszont szerintem már értékelné
2013. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
A belsővel nem érsz semmit tapasztalat sajnálom az már nem érdekli az emberiséget csak a felszín !!
2013. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
A szép lányok szép fiúkkal jönnek össze. Ők között keresnek olyat akinél belsőben is passzolnak. Amúgy meg tudsz változtatni ezeken a hibákon, a túlsúly és a haj változtatható, az arcforma már nem igazán.
2013. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
ez nem minden lánynál van így, bár sok lánynak csak a külső számít, de nem mindenkinek. viszont ha valaki kövér, az engem zavar, mert az ellen tehet, de ha csúny az ellen már nem, és azt el kell fogadni és kész. és a belsőn is kell változtatni. egyébként én már annak örülök, ha egy fiú kinyitja előttem az ajtót. és nem tolakodik bunkón elém, ha ilyen van már. akkor az már nagy szó. aamúgy sok pasinak is csak a külső fontos, meg az hogy milyen a segge a csajnak és kész. más nem is érdekli. de persze náluk is van kivétel. szóval van akinél lehet rajta javítani, de van akinél nem és kész. nálem speciel lehet. de kövéreknek náltam esélyük sincs, szóval mindenképp fogyj le. 17/L
2013. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%

Elsősorban ne a lányok miatt akarj lefogyni, hanem azért, hogy ne dögölj bele a túlsúlyodba 40 évesen.

Aztán ha lefogytál, lehet szó csajokról is. De ha ésszel fogysz, nem fog nyoma maradni...

2013. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Noydra ***** válasza:

3as tök jó hogy így ismered az összes szép lányt :) Nem is általánosítasz áhh...

Egyébként meg külső meg fog, belső megtart ... Általában.

2013. máj. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ritkán találkoztam ilyen szép lányokkal ezért általánosítok.Ezt a külső megfog,belső megtart szöveget meg hagyjuk már,mindig ezzel takaróznak a felszínes emberek.Ezek szerint a ronda vagy átlagos kinézetű embereknek egyedül kéne meghalniuk?
2013. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Noydra ***** válasza:
Egyáltalán nem ezt mondtam. De attól még az esetek nagy részében azért megy oda egy ember a másikhoz, mert tetszik neki a külseje. Ez az élet rendje. Aki iránt nem érzel testi vonzalmat, azzal nyilván te sem akarsz kapcsolatot... De mondom általában! Attól még sok nem épp előnyös küllemű embernek is van párja, mert a szépség még mindig relatív és az is marad, és még mindig létezik az a (számotokra) legenda, hogy kisugárzás, ami bármilyen külsőt elfeledtet, megszépít.:)
2013. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!