Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért múlt el ilyen hirtelen...

Miért múlt el ilyen hirtelen az érdeklődése? Talán sosem tetszettem neki igazán?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki régóta tetszik nekem, s úgy tudtam, ez kölcsönös, mert mondták más csoporttársaim is. Nekem is és neki is párkapcsolata volt, emiatt sem akartam közeledni. Ő egy hétéves kapcsolatból lépett ki kb 4 hónapja, én 2 hónapja egy három évesből. DE NEM EGYMÁS MIATT! Mert sosem volt semmi köztünk,sőt nem is beszéltünk iylesmiről az egyetemen. Sőt nem is nagyon beszéltünk. Aztán nem oly rég elzekdztem vele bezsélni. Úgy volt, elmegyünk bulizni, de lemontdam mert el kellett utaznom. Madj következő alkalommal ő mondta le és ezen picit megsértődtem, mert nem szólt időben. Előtte hvogatott telefonon is, tök szimpi volt. Aztán most érdeklődése szinte semmi és nayon szomorú..elvileg az exe miatt... Mire véljem ezt az egészet? Most is nagyon kedves hozzám és sok mindennel kapcsolatban hozzám fordul, de nem magán dolgokban. Beszélni nem tudok vele az egyetemen, mert ritkán vagyunk közös órákon. Ez azt jelentheti,h kb. nem érdekeltem semennyire?

Míg volt csaja, mindig mondogatta,mikor segítettem neki, h mennyire jó,h vagyok és én vagyok az ő angyala... aztán mikor nyaralni volt, szinte szemrehányásszerűen mondta,h nem is hiányzott nekem... aztán most semmi


2014. jan. 26. 21:50
 1/3 anonim válasza:
A férfiak bonyolultak.
2014. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt úgy mondod mintha a nők nem lennének azok... mondanak valamit majd a következő cselekedetükkel teljesen megcáfolják azt!
2014. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam de egyáltalán nem kéne általánosítani!
2014. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!