Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érdemes megpróbálni?

Szerintetek érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki a sulimba jár. Ő végzős én meg másodikos vagyok


Ma akartam volna elhívni valahova hétvégére beszélgetni stb.. de sajnos nem volt bent


Facebookon beszéltünk idáig. mert nem nagyon mertem oda menni, mert ugye osztály társai hülyének néznének engem ami alapvetően annyira nem zavar de akkor is minden nap látnának a suliban, szóval nem akartam oda menni lejáratni magam, őt


tehát Facebookon beszélgettünk de elég szűk szavú, nem fojtatja a beszélgetést. néha meg egészen el lehet vele beszélgetni(mondjuk nem sokáig)

ti mit tennétek? egy próbát megér akkor is ha visszautasít is(ugye 1. házi nyúlra nem lövünk, 2. én is mint kb mindenki a visszautasítástól félek)


Meg kicsit furcsán érezném magam mert végzősök furcsán néznének rám is meg a lányra is. És hogy félek hogy ez nem lenne pozitív számunkra.


2014. jan. 31. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
"házi nyúlra nem lövünk" ez csak osztályon belül van így, a suli mióta egy közös ház?:D jól néznénk ki ha tabu lenne az egész suli :D
2014. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem nem gáz, ha visszautasítanak, az a gáz ha vki kineveti az illetőt, mert ehhez nagyon nagy bárorság kell.

Próbálj meg beszélgetni vele élőben is, ha nem akarsz csak úgy simán odamenni hozzá, akkor pl. menzán vagy ha arrafelé laksz ahol ő, menjetek egy busszal suliba/haza :)

Sok sikert! :)

2014. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Végzős, azaz pár hónap és többet nem látod. Én már csak ezért sem kezdenék ki alsóbb éves fiúval. Pedig van akinél azt kívánom, bárcsak két évvel idősebb lenne...
2014. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

bárcsak nálam is az lenne hogy ennyire vonzanám a nőket


#2 épp ez az hogy én is parázok hogy kb látni nem fogom sőőt nem is kb hanem konkrétan látni nem fogom és ezért is félek


#1 nem egy irányba lakunk és nem menzás, majdnem mindig az oszt társaival megy és úgy megszólítani hogy lenne-e 2 perce... de úgy nem is lehet nagyon beszélgetni. Ezért akartam elhívni

2014. jan. 31. 18:09
 5/5 anonim válasza:

1. vagyok, vagyis 2., de te 1.nek írtál :D

Szerintem egy próbát megér, de ha nagyon félsz attól h visszautasít, akkor barátilag hívd el vhova, néhány haveroddal vagy ha vannak közösek akkor velük és ott próbálj meg közelebb kerülni hozzá :)

Vagy ha vannak sulis bulik pl. farsangkor vagy csak simán hétvégente, esetleg ha szokott járni egy szórakozóhelyekre menj el te is :)

Egyébként nekem is egy végzős tetszik, én is félek h jövőre már nem is fogom látni :(

2014. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!