Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan nézhetnék ki egy-két...

Hogyan nézhetnék ki egy-két évvel idősebbnek?

Figyelt kérdés
A srác aki tetszik idősebb nálam pár évvel, és lehet tetszem neki, csak zavarja az a pár év. Talán ha idősebbnek néznék ki. Kérlek segítsetek! 16L

2014. febr. 2. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok smink meg alapozó!;)
2014. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És akkor fel is tagadnád a korodat? Nehogy már ez legyen a problémája...

A sok smink az pár év múlva vágja a bőrödet tropára, inkább öltözz komolyabban. De ha ez akadály a fiúnak, akkor lehetnél akárhány éves, úgyse érdekelnéd.... Kivéve ha az a pár év 10 fölött van, mert akkor lehet tényleg zavaró. Még...

2014. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi az a pár év? o.O


nekem a párommal 9 év különbség van ezek meg itt egy-két éven vannak fennakadva?


ne akarj öregebbnek tűnni,mert akkor meg azon akad ki,hogy te kinézel 25-nek miközben 16 vagy az elég gáz

2014. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy kell elfogadnia, amilyen vagy, a koroddal együtt. Arról nem is beszélve, hogy a személyiségetek kell, hogy passzoljon, és kinézhetsz te akárhány évesnek, az számít, hogy lelkileg mennyire vagy érett, mennyire illetek össze. Persze mindezt azon túl, hogy tetszel-e neki.
2014. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben. köszönöm. én is így gondolom, mint ahogy az utolsó írta. ezek csak számok (3 év). nem tudom pontosan mi lehet az ami még visszatartja a fiút. ez csak egy tipp, hogy lehet az évek. nem tudom...
2014. febr. 2. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!