Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nőknek mi számít értéknek?...

A nőknek mi számít értéknek? Érdekes esetleírás.

Figyelt kérdés

Csak a dolgok konkretizálása végett, semmi felvágás:

én egy kétdiplomás huszonéves férfi vagyok. Jó ideje ismerkedem nőkkel, és megmondom őszintén, nem annyira pozitívak a tapasztalataim, mint reméltem. Pl. ma kiírtam ide egy kérdést, hogy 25-26 éves nővel beszélgetnék. Van még ilyen korosztályú nő itt és egy smile volt a kérdés végén. Erre az egyik kommentben: "vannak, de nem beszélgetnek ilyen agyhalottakkal". Gondoltam ráírok. Elkezdtünk beszélgetni. Teljesen korrekt mód, értelmes voltam vele, rendes is.

Már a kezdettől fogva éreztem nála ezt a flegma női stílust. A dolog pikantériája, hogy még régebben más néven voltam itt és úgy is beszélgettem vele (akkor is normálisan). Akkor kibökte, hogy vágyik egy rendes pasira, össze van zuhanva a sok f asz miatt.

Ma teljesen normálisan ráírtam és jött a szokásos női szövegekkel, hibát akart keresni bennem, mindenbe belekötött. Kérdezem én, ha egy nő normális pasira vágyik, miért nem tudja értékelni akkor, amikor ott kopogtat az ajtaján? Fáj ez nekem. Nem értem meg ezt.


2014. febr. 2. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

OFF: A kétszakos tanár ill. a Bsc utáni Msc nem számít két diplomának :)

Ha mégis két eltérő papírod van, akkor nem szóltam...


ON: Amúgy szerintem annyi van, hogy sok ember automatikusan "selejtnek" bélyegzi azt, aki már annyira kétségbeesett, hogy egy névtelen kérdésfeltevő oldalon próbál ismerkedni, mert ez azt sugallja, hogy az illető nem kell senkinek sem élőben sem netes társkeresőkön. És ha valaki másnak nem kell, akkor nekik sem fog kelleni...

2014. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bezzeg nekem már nem írtál vissza, hogy mikor töltöd a 27-et....
2014. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy sokat csalódott, és már előre nem vár semmi jót, vagy férfigyűlölő és mindenkit erőnek erejével bunkónak akar látni. De te mit vártál valakitől, aki eleve agyhalottnak nevez?
2014. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2. Sorry. :D

3. Igen, ez a kérdés: mit is várok én?

2014. febr. 2. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!