Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, jelent valamit, ha...

Srácok, jelent valamit, ha egy fiú eddig észre sem vett, most pedig hirtelen kedves és figyelmes lett?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú, aki nekem régóta tetszik, de õ engem észre sem vett. De egy ideje nagyon figyelmes és kedves velem.

2014. febr. 2. 22:29
 1/6 C0r3 ***** válasza:
Grat a menstruációhoz és nagyobb mellekhez ;) Hidd el nincs olyan, hogy csak úgy random felfigyeljen rád egy régi ismerősöd. Meg kellett változnod ahhoz,hogy másképp álljon hozzád ÉS hidd el nekem, hogy a kortársaim le se szarják a tudásod, vagy az értelmed. Legalábbis a nagyrészük. Ismerek pár srácot, és mind csak dugni akar. Minden nap mással. Ne várj tőlük/tőlünk semmi jót. :)(16F)
2014. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos kifejezetten veled az és nem csak udvarias? Miben nyilvánul meg? Amúgy ha tényleg veled kedves kifejezetten, akkor szerintem egyértelműen tetszel neki.
2014. febr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hirtelen megtetszettél neki. Mi olyan bonyolult ezen? :)
2014. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 szereny sracrol van szo,ugyhogy nem hiszem,h csak azt akarja :)
2014. febr. 2. 22:49
 5/6 A kérdező kommentje:

#2 eddig nem is koszont nekem,most meg odajon hozzam beszelgetni. :)

#3 annak nagyon orulnek :)

2014. febr. 2. 22:53
 6/6 anonim ***** válasza:
megtetszettél neki! ennyi!
2014. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!