Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért szeretek mindig egyből...

Miért szeretek mindig egyből valakibe bele? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fiú vagyok, és az a helyzet hogyha megismerkedek egy fiúval (interneten szoktam) egyből és nagyon hamar beleszeretek, és utána mindig ő jár a fejemben, akár 1 napos ismertség után.


Ez már többször előfordult, most is van egy fiú, akibe nagyon beleszerettem, sokat beszélgettünk interneten, de tegnap azt mondta hogy ne beszéljünk többet, mert talált magának mást, ez nagyon fájt. Hogyan tudnám elfelejteni őt?


Köszönöm.



2014. febr. 3. 16:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Értelek. Persze, megértem, hogy itt nem akarsz ilyenekről beszélni.


Egyébként ha lenne kedved, és szívesen beszélgetnék Veled.

2014. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
mennyi idős vagy?
2014. febr. 3. 16:32
 13/20 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok, és lány... :)

Ha nem szeretnél, azt is megértem... csak szimpatikus vagy, és szívesen beszélgetnék Veled. :)

2014. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
én ugyan lány vagyok, de ugyan ezt érzem... a meleg pasik helyesebbek a heteróknál, te nem próbáltad még lánnyal?
2014. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Írj ha akarsz :)


Biszex vagyok, de lánnyal csak a szexet tudnám elképzelni, többet nem.

2014. febr. 3. 16:38
 16/20 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, mindig a szívemre veszem ha valaki rosszat mondt stb. stb. 20 éves meleg srác vagyok, már egy éve ismerkedek.. annyi már egy ideje aktív dohányos vagyok.. én se igazán bírom, főleg azt, hogy mindeki távol lakik tőlem.. :(

vannak régi meleg.bi ismerőseim is, van akit már 9hónapja ismerek, de a lényegen nem változtat, pontosan ilyen vagyok én is, mint te tisztelt kérdező.

2014. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
oké édes örülök :)
2014. febr. 4. 14:07
 18/20 moonlightsentinel ***** válasza:
majd kinövöd ezt, nyugi
2014. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nagyon ragaszkodó vagy :) Egész jó tulajdonság SZERINTEM :) Hiszen ha valakit könnyü megkapni, az csak jó lehet ^^ És amugy nálad ez hogy megy? Tehát te rázod le őket vagy ők koptatnak le téged?

Mert ha te váltogatod rendszeresen a fiúkat, az azért, valjuk be, elég szánalmas.

Különben amugy rám is írhatsz ^^ 15/f

2014. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem én váltogatom, általában közös megegyezés alapján szakítunk, általában a távolság a probléma.
2014. febr. 5. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!