Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csináljak valamit? (elsősorban...

Csináljak valamit? (elsősorban lányokhoz szól a kérdés)

Figyelt kérdés
Egyik előadáson ült előttem egy nagyon szép szőke lány, kis tetoválással a nyakán. Nagyon megtetszett és gondoltam valamit kellene írni neki egy kis lapon, de nem tettem mert tartottam attól, hogy rosszul sül el a dolog. Lányok, mennyire értékelitek az ilyesfajta ismerkedést? Az a kis aranyos kategória vagy a pszichopata nő kukkoló? Az már csak mellékes lenne, hogy mit írjak ilyen helyzetben. Mert ha abszolút bukó akkor semmit. Ha esetleg annyira nem gáz és van valami tippetek a kis üzenethez azt örömmel fogadom. :) 22/f
2014. febr. 4. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És mire írnál neki ?
2014. febr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, de szerintem bukni egyáltalán nem bukhatsz vele. Nem az ismerkedés formája fogja érdekelni szerintem, hanem hogy te milyen vagy. És először inkább barátkozni próbálj.

De ez mind saját vélemény.

2014. febr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rajzolj a nyakára tollal még egy "tetoválást".
2014. febr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
maradi vagyok ilyen téren, tehát papírra.
2014. febr. 4. 00:37
 5/11 A kérdező kommentje:
gondoltam arra is, hogy rajzolok valamit a nyakára de szerintem annyira nem díjazta volna, aztán ki tudja :D nem akarok egyből letámadni senkit, mert 1-2 ilyen ballépés után rájöttem, hogy elkövetőként és "áldozatként" sem túl vicces az ilyen...
2014. febr. 4. 00:42
 6/11 Marc Bolan ***** válasza:

Lehet,hogy bejön. Egy próbát megér.

A lényeg,hogy ne rögtön szerelmes levelet írj,hanem csak lassan ismerd meg.

2014. febr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
adj neki egy nyaklevesg
2014. febr. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs ,de szerintem 1 mai vágású csaj egyáltalán semmit nem fog erre reagálni vagy max furán fog rád nézni illetve bénának tart majd.Feltéve ha nem nézel ki úgy mint George Clooney
2014. febr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
minden esetben hátranéz majd,fintorog egy kicsit,majd szó nélkül átül távolabbi helyre.nyugodtan alázd meg magad.
2014. febr. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
akkor, hogy lehet megfogni a mai lányokat? valamilyen szinten azért meg kell adni a módját és nem csak egyből durr bele, hogy 'cső, baszunk?' meg kell teremteni az első kapcsolatot, ami azért kellően udvarias, hogy nem egy tuskó vagyok. vagy már nem így kell csinálni a dolgot?
2014. febr. 4. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!