Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebookon ismerkedni?

Facebookon ismerkedni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel szilveszterkor találkoztam és nagyon megtetszett. Most találtam meg fb-n és ráírtam. Minden nap váltottunk pár üzit, de kifogytunk a szilveszteri témából hamar. Próbáltam áttérni a zenére, más témára hogy továbbmenjen a beszélgetés de kicsit erőltetetnek hat. Mit tegyek, mit írjak neki szerintetek? Összejöhet egy találkozó belőle?
2014. febr. 4. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:

"nagyon megtetszett"


Mondtad már neki? :)

2014. febr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem főleg közös témákról kellene beszélgetned Vele, de először online


rá kell jönnöd, hogy mennyi közös van Bennetek, egy kapcsolat alapja valamennyire a közös érdeklődési kör


ha tudtok sokáig beszélni-beszélgetni dolgokról online, akkor személyesen is találkozhatsz Vele, utána már amúgy is menni fog - vagy nem, majd eldől,


én ennyit tudok segíteni :)

ez a véleményem

2014. febr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a második választ köszönöm. az elsőre válaszolva pedig, eddig sose jött be ha nyílt lapokkal játszottam. Akkor egyből lejön hogy akarok valamit, azt majd inkább személyesen közlöm vele.
2014. febr. 4. 23:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Ooo, nagyon sok mindenről lehet beszélgetni.

Mit csinál szabadidejében? Városok, állatok, természet. Hová szeretne elutazni? Ha tanul, minek tanul? Miért ezt tanulja?

Kedvenc dolgok...

Sok szerencsét. :)

2014. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A facebook nem valós. Könnyen mondom én ezt, aki akkor született mikor még nem volt internet, volt viszont halálbüntetés. A valóságra a facebook teheti a tetejére az apró pöttyöt, de az alapul semminek nem szolgálhat. Röhej, hogy mik mennek itt, közben csak a való világban kellene gondolkodni, és látni ami ott van! Ha gátlásaid vannak, azoktól meg kell szabadulnod, amelyre még több, általad nem ismert mód állhat a rendelkezésedre. A kérdésedre a válasz: te építetted idáig vele a kapcsolatot, vagy most gyk-rulettet játszunk??
2014. febr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő!! Igazad van, de 200 km-re lakik a lány. Viszont hamarosan odaköltözök a közelébe. Ezért nem tudunk nagyon találkozni egy ideig biztosan. Persze élőben jobb ismerkedni, de azt végül is bárhol lehet.
2014. febr. 5. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!