Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiatal csinos vékony lányokk...

A fiatal csinos vékony lányokkal, jó csajokkal miért nem lehet komoly kapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés

Talán azért mert ... ?


Mindenki meg akarja őket ... és ezért elkurvulnak..?


De még az "aranyos" lányokra is vonatkozik..


Szó szerint csüngnek rajtuk a férfiak..


Ez kiábrándító és gusztustalan... :(


Dönteni nem tudnak és állandóan hajtja őket az újdonság varázsa, és jót tesz az önbizalmuknak kínukban gyakran teszik lapátra gyakran váltogatják a palijaikat és a legkevésbé sem őszinték..


:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((


2014. febr. 4. 23:41
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Ennyit az álmokról és a szerelemről meg a jó érzelmes szeretkezésekről.


Szar egy világ ez.... Elveszettem a reményt


30 éves vagyok és még egy nyomorult kapcsolatom sem volt ..


Miért..?


Ezért..

2014. febr. 5. 00:18
 12/33 anonim ***** válasza:
63%

én 26 évesen vesztettem el ugyanigy a reményt, viszont a bosszú éltet...

és ez az idézet:

"A bosszú nem alszik el soha. A bosszút úgy kell nevelni, mint a rab oroszlánt, mindennap véres hússal kell etetni, az emlékek véres cafataival, hogy el ne veszítse vérszomjas hajlamait. A gyűlölet akkor is életben tart, ha a szeretet kudarcot vall."

2014. febr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Az a gond kérdező, hogy túlságosan is érdekel ezeknek a lányoknak(meg másnak) a véleménye. Én elmennék egyet bulizni, és lesz* rnám hogy mit gondolnak mások.

Nézz a szemükbe ezeknek a lányoknak, és mondd el mit akarsz. Ne légy "anyámasszony katonája"(szépen kifejezve).

Tudom hogy nagy önbizalom kell ehhez, de fordítsd meg a játékot, és ha visszautasítanak(ha ez történik menj oda máshoz, ne rinyálj emiatt), akkor NEKED ne kelljen az a lány, ne pedig neki ne kelljél. Értem?

Az egész az elméden múlik.

2014. febr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Felejsd wel nem megyek buliba elég ha megnézem egy mai Tűrskereső csaj profiljűt facebookon.... vagy bárhol..


Pepitában ez van a diszkóba is és hányok a füsttől meg sok kreténtől meg az okádék zenétől..

2014. febr. 5. 00:27
 15/33 A kérdező kommentje:

Minden csinos aranyos vonzó szexi nő K U R V A


Tetszik nem tetszik ez van... :((

2014. febr. 5. 00:28
 16/33 Noydra ***** válasza:

Pff.:D

11es akkor az elméleted szerint senki nem jár olyannal, aki tetszik neki? Congrat.

Ez meg még jobb, bosszú. Mi itt a bosszú, kimentek megerőszakolni nőket, vagy megölni, csak a saját sikertelenségetek miatt? Vagy mi itt a bosszú hmm?

2014. febr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Noydra ***** válasza:
93%
Ez ám, böszme vagy, ez van.;)
2014. febr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

A társkereső oldalak egy valamiért nem jók: Mert nem valódiak.

Nem találkozol azzal az emberrel, akivel tartod a kapcsolatot, és/vagy nézed a képét, meg az ostoba kiírásait.

Két szóval tudom jellemezni: Passzív élvezet.

Inkább menj, és vadássz. Járj le konditerembe, egyél rendesen, hallgass metált, és építs! Legyen célod az életben, hiszed vagy sem, az k* rva fontos.

2014. febr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%
erőszakolni, ölni pff egy ujjal nem nyúlnék olyan véglényekhez, az én szememben már nem emberek ezek a nők, a bosszú meg maradjon az én titkom, de sokan rá fognak fázni
2014. febr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.

Ki tetszik jobban? Akiről tudod, hogy oda van érted évek óta, és bármikor megszerezhetnéd, viszont nem tartod őt túl izgalmasnak és vonzónak.

Vagy akit alig ismersz, nagyon vonzó, és megvan az illúziója, hogy "ő a tökéletes".

Hát nem ő a tökéletes, általában itt szúrják el a "férfiak", azt hiszik hogy az kell a nőknek, ha kedvesek velük(kedvesség=becsicskulás, hogy lefeküdjenek velem). Hát pedig rohadtul nem.

A nőknek is az kell, mint ami a férfiaknak: Újdonság, kaland.

Egy tárgyal, ami régóta megvan, és tudod hogy van belőle jobb, újabb kiadás, mit tennél? Én megvenném az újat, és porosodna a régi.

2014. febr. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!