Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiatal csinos vékony lányokk...

A fiatal csinos vékony lányokkal, jó csajokkal miért nem lehet komoly kapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés

Talán azért mert ... ?


Mindenki meg akarja őket ... és ezért elkurvulnak..?


De még az "aranyos" lányokra is vonatkozik..


Szó szerint csüngnek rajtuk a férfiak..


Ez kiábrándító és gusztustalan... :(


Dönteni nem tudnak és állandóan hajtja őket az újdonság varázsa, és jót tesz az önbizalmuknak kínukban gyakran teszik lapátra gyakran váltogatják a palijaikat és a legkevésbé sem őszinték..


:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((


2014. febr. 4. 23:41
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

És aki azt megtagadja, hogy ő sose ábrándozik valami jobb dologért, az hazudik.

Minden ember mindig a legjobbat akarja magának, de tenni sose tesznek érte.

Tegyél mindent magadért, hidd el, annak több értelme van, mint hogy "szerelmes" lenni egy lányba, aki ugyanolyan, mint a többi, csak azt hiszed valamiért, hogy jobb. Egyáltalán nem jobb.

Szóval kérdező, légy férfi, ne tűrj ellenvetést olyantól, akitől akarsz valamit. Légy bátor, és eltökélt a cselekedeteidben.

2014. febr. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
jó nagy port kavarnak az ilyen kérdések, ezért azt szűröm le hogy a kérdésedre is válaszoljak: nem érdemes és nem is lehet velük semmilyen kapcsolatot kezdeni
2014. febr. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

20-as, én átgondolnám azt, amit cselekedni akarsz. Ne akarj más embereknek szenvedést okozni. Aki gyenge embereknek okoz fájdalmat, az nem hős, hanem gyáva.

Tehát rád is vonatkozik az, hogy tedd rendbe az életed és legyél határozott a céljaidban.

2014. febr. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
43%

" Vagy akit alig ismersz, nagyon vonzó, és megvan az illúziója, hogy "ő a tökéletes".

Hát nem ő a tökéletes, általában itt szúrják el a "férfiak", azt hiszik hogy az kell a nőknek, ha kedvesek velük(kedvesség=becsicskulás, hogy lefeküdjenek velem). "


Nyilván ez tetszik jobban. És miért? Mert a külső-belső ugyan úgy számít és először nyilván a külsőt látom meg...

De azt Nekem nem fogod bemesélni, hogy minden lány aki számomra külsőleg szép az belülről rohadt, mert az lehetetlen akárhogy nézzük. :D Egyrészt már csak azért is, mert mindenkinek más a szép és más fog meg külsőleg/mást tart vonzónak.

Másrészt sose tudhatod, hogy milyen belül. Ismerek kívül-belül szép lányokat, igen, vannak ilyenek. És ha meglátok olyanokat akik szépek számomra, egyből arra kell gondolni, hogy belül biztos nem, csak azért mert nem ismerem? Nem.. ha az ismeretségi körömbe elő fordul olyan, aki belül is szép, akkor igen is meg van az esélye, hogy ismeretleneknél is előforduljon. De ezt szerintem mindenki tudja...

" kedvesség=becsicskulás, hogy lefeküdjenek velem "

WTF?! o.O

2014. febr. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
91%

De lehet. Az önbizalomhiányos, féltékenységi rohamokkal küzdő, hisztis, felszínes, buta, önző lányokkal (de fiúkkal se) nem lehet komoly kapcsolatot kezdeni. A külső még mindig nem biztosíték arra, hogy az adott ember milyen valójában.

A fiúk csüngenek a csak kívül szép lányokon. A férfiak azokat a nőket keresik, akik kívül-belül szépek SZÁMUKRA - fontos a szubjektivitás hangsúlyozása.

2014. febr. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Szerelem nélkül nincs értelme az életnek.. Az én életemnek sincs értelme kilátástalan az egész életem, egy vegetatív reménykedés egy szenvedés


azt hiszem megérettem az öngyilkosságra..

2014. febr. 5. 01:40
 27/33 anonim ***** válasza:
54%
így van, öld meg magad nyugodtan!
2014. febr. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Noydra ***** válasza:
93%

Júdás papjával, meg az 54%-ossal együtt fogalmatok nincs az egészről, és olyan baromságokat hisztek, hogy az...kész.

Nem tudok rá mit mondani. Menthetetlenek vagytok, az a nagy helyzet.

2014. febr. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

20-as vagyok.

Olyan szűk a gondolkodásotok, hogy csak na.

Én nem mondtam, hogy nem lehet egy lány szép is és kedves is.

Én csak az elkerülhetetlent mondtam: Ha egy nő tudja, hogy egy férfi akarja őt, tehát sóvárog utána, az a lánynak nem kaland, meg nem izgalom, ezért a lány folyamatosan kötözködni fog azzal a férfival, aki sóvárog utána, mert azt hiszi hogy ő van nyeregben.

Ez nem olyan viselkedés, ami elképzelhetetlen. A nő elveszti az eszét a túlzott egoizmusától, és egy öntudatos r* banc lesz belőle. Ezért se szabad ennyit törődni a nőkkel.

Szimplán mondd el nekik mit akarsz tőlük, és vagy vállalják vagy nem.

És már nem azért, de nem hiszem hogy azért vagy kedves egy lánnyal, mert olyan sokat segített neked, vagy mert tetszik a személyisége. Nem is ismered, nem kell bemagyarázni semmit se. Ha kedves vagy vele, akkor annak oka van. És minden férfi tudja az okát. Ne etesd a nőket az álszent dumáddal.

Végezetül kérdező: Én nem oldhatom meg helyetted a problémáid. A tanácsomat már leírtam, tedd jobbá az életed.

2014. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

25-as, csak egy kis észrevétel:

Ha önbizalomhiányos, akkor miért van féltékenységi rohama?

Akkor nem épp az van, hogy lealacsonyítja magát ahhoz a férfihoz, és fél kiállni önmagáért, tehát békén hagyja a férfit? Kicsit összekevered itt a dolgokat.

És még nekem nincs fogalmam az egészről? Tudom, hogy az igazság fáj, de mi emberek így működünk.

2014. febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!