Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most komolyan! Milyen alkatú...

Most komolyan! Milyen alkatú férfi kell a nőknek?

Figyelt kérdés

Totál meglepődtem. A lényeg az, hogy sajnos elég duci srác voltam régen, aztán felnőttként is ugyan nem kövér, de olyan jóllakott napközis alkat, azaz elég vastag nyak, kis pocak, olyan pufókás arc. Hosszú ideig éltem így, mígnem sikerült mostmár BMI alapján is normális alkatúnak lennem. Többen észre is vették, hogy milyen vékony vagyok. No nem egy anorexiás csontkollekció, de 170cm-hez 68kg. Nem akarok egy testképzavaros fickónak tűnni, de nekem pont a karcsúság ad önbizalmat, az a régi elpuhult, elkényelmesedett imázsom nem hiányzik. Minap beszélgettünk a kollégáimmal és éppen fejtegettem, hogy a kardió mozgás az én területem, mert nem akarok vastagodni, izomtömeget növelni, hanem inkább a vékonyságot preferálom, tekintve, hogy nem vagyok magas. Erre egyik kolléganő, aki jóval fiatalabb, megjegyezte, hogy "és tudod te egyáltalán, hogy mi kell a nőknek?". No ez meglepett, kérdeztem is, hogy mire gondol. Ő "biztonságérzet"-ről beszélt, hogy egy izmos férfi mellett a nők ösztönösen biztonságban érzik magukat stb stb. Nem vagyok egy kákabélű vézna fickó, mondom 170cm-hez 68 kg párosul.

A kérdésem annyi lenne, hogy NŐK! Akkor ti tulajdonképpen mit vártok a férfiaktól? Mert fura élmény volt ez, hiszen korábban nekem pont ez az úszógumis, pocakos, kissé túlsúlyos puha imázs volt a szégyenfoltom. Most sokkal sportosabb vagyok. Persze nem akarok ennek az egy csajszinak megfeleni (nincs is köztünk semmi), csak furcsállottam a felvetését.


2014. febr. 5. 03:46
1 2
 11/16 anonim válasza:

Hát,én is beszélgettem a barátnőimmel,és mind azt mondtuk,hogy valóban kell egy biztonságérzet az igazi férfi mellett. Én annak a híve vagyok,hogy nem minden a külső,ezért nekem bejönnek a kicsit pufibb,pocakosabb férfiak is,de a vékonyak egyaránt. :)

Persze a legtöbb nő (köztük azért én is) előbb felfigyelnek egy vékony,magasabb,jóképű fiatal emberre,mint egy kicsit pocakosabb fazonra. De ezek csak testi szempontok,és közel sem azok a legfontosabbak!

2014. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ahogy mondtam, arányos vagyok, semmi extrém soványság, csak szerencsére megszabadultam a túlsúlyosságtól. Amúgy született módon is van rajtam izom, tényleg nem az a csontkollekció vagyok.

Amúgy meg az is igaz, hogy ha valaki a drabális állatot keresi egy férfiben, az nem az én célcsoportom,

2014. febr. 6. 06:49
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező! Tudom mi kell a nőknek! Alapból legyél minimum 180cm. Ezzel kezdődik!


Ha elég magas vagy, légy kisportolt, jól öltözött és az sem árt, ha gazdag vagy! Ez mellett legyen pozitív kisugárzásod, ÖNBIZALMAD! Ha mindezek megvannak, hidd el a siker nem várat magára!


165cm vagyok, ez totális bukás a lányoknál. Már majdnem kiugrottam a 10.-ről.

Ha te 170cm vagy, már esélyesebb vagy egy fokkal, mint én!

2014. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De ari alapból legyek minimum 180cm. Mintha ez egy döntés kérdése lenne :) lol
2014. febr. 23. 00:23
 15/16 anonim ***** válasza:
Ilizarov műtét, kb. 5-10 százalékot tud hozzátenni a testmagassághoz... Mert a nők lassan elvárják, hogy vágassuk el a saját csontjainkat, csak azért, hogy megugorjuk a 180 centit, mert mint tudjuk alatta nincs férfi.
2014. febr. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Na neeeee.... Ezt bárki komolyan gondolhatja? Meg az olyan pasikról is megvan a véleményem akik ilyet bevállalnak a megfelelesért. Sok dolgot megteszek magam is, hogy jól nézzék ki, ápolt vagyok, jól öltözködöm, nincs rajtam felesleg, nem vagyok egy bunkó, normálisan társalgom kommunikálok, de azért a csonvtvágó műtét az kicsit már sok lenne nekem.
2014. febr. 23. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!