Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Újra elkezdett keresni egy...

Újra elkezdett keresni egy srác, aki régebben nem vett komolyan. Van értelme újra belemenni ebbe?

Figyelt kérdés

Kb 8-9 hónapja megjelölt egy srác facebookon, és elkezdtünk írkálni egymásnak. Rögtön kiderült, hogy egy húron pendülünk, utána rengeteget beszéltünk. Minden nap órákat, hajnalig. Idővel elkezdtem iránta érezni vmit,pedig nem szoktam neten ismerkedni és fura is volt,h érzek vmit iránta,mikor nem is találkoztunk még. Hívott párszor találkozni, én is őt, de sosem jött össze valamiért - hol Ő, hol én mondtam le. Ez ment pár hónapon keresztül... Közben ő beleszeretett egy lánybarátjába, akivel össze is jöttek egy kis időre, de aztán szétmentek. Közben párszor még írkált a srác nekem, de én így nem voltam kíváncsi rá és ezt a tudtára is adtam. Mióta szakítottak, eltelt jópár hónap, és most megint rám írt. Ismét nagyon jókat beszélgetünk, és most érzem rajta, hogy tényleg akarja. Szerintetek van értelme még egy esélyt adni a dolognak? Képek alapján eléggé bejön nekem, és én is neki, meg aztán tényleg nagyon jól el tudunk beszélgetni, szóval én megpróbálnám, hátha lesz belőle valami, de a legjobb barátnőm azt mondja, h h*lye vagyok, h ezek után szóba állok még vele.

Természetesen most azon leszek, h mielőbb találkozzunk... de bánt, h barátnőm ezt gondolja. Igaza lehet? Nem kéne újra "belebonyolódnom", mert meg fog bántani?

20/L


2014. febr. 5. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mit gondol más?


Nem húzni kéne az időt: találkozzatok, hogy megtudjátok, működik-e a dolog. Azt' vagy igen, vagy nem.

2014. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, nem ezt így nem lehet biztosan mondani, hogy meg fog bántani.
2014. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!