Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ebben a helyzetben mit lehet...

Ebben a helyzetben mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Most mentem gimibe, tehát 15 éves vagyok. Van egy srác, aki nagyon tetszik, viszont ilyen szempontból sose merek megszólítani senkit. A nagyobb gond viszont az, hogy a barátnőmnek is bejön, de neki csak úgy, hogy (idézem): "semmit nem akar tőle, csak bámulni akarja". Ezzel én nagyon nem így vagyok. Már mondtam is a lánynak meg célozgattam is, de nem érdekli. Olyan feltűnően és zavaróan bámulja, hogy a srác már kerül minket. Szóval meglát és elmegy. Le se jön az aulába, csak nagyon ritkán, akkor is azért, ha valami dolga van ott (például fénymásolás vagy le akar menni a tornaterembe). Hála annak a lánynak, az egész osztályom, plusz a fiú osztályának is a nagy része tudja, hogy tetszik nekem/nekünk, akarom mondani, hogy "bámuljuk". (Én nem szoktam bámulni, de mivel sokszor vagyok a lánnyal, ezért rám is mondják.) Ha egyedül megyek a folyosón, a srác akkor is inkább "menekülőre fogja". Ha a lány van egyedül, akkor nem tudom, mert a lány "ezt még nem figyelte meg". Még pár hete többet néztem a srácra (de nem bámultam!), és ha észrevette, akkor volt, hogy rám mosolygott. Akkor még nem "menekült". Szerintem nagyon zavarja szegényt ez a dolog, és hiába próbálom leállítani a lányt, egyszerűen nem érdekli. A helyzet már erősen kezd átcsapni a "nagyon gáz" szituációba, és így még ha mernék se tudnék beszélni a sráccal. Szerintem amúgy a srác is tudja, hogy bejön nekem (terjednek a pletykák...), de nem tudom. Az osztályomból jóban van pár lánnyal, lehet nekik mondta is, hogy "két idióta 15 éves csaj bámulja". Ti mit csinálnátok?

2014. febr. 6. 17:47
 1/1 Grim13 ***** válasza:
otthagynám a barátnőmet vagy vennék neki egy napszemüveget... de ezt szerintem már elbaltáztad kellőképp :S
2014. febr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!