Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek volt már hasonló?...

Sulek Péter kérdése:

Nektek volt már hasonló? Illetve mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
van egy aranyos lány akivel sztem összeillünk. egy fősulira járunk és beszéltünk is párszor,mégis megbántottam és bunkó voltam vele:( de mikor köszönöm neki visszaköszön és mosolyog is :) arra gondoltam ,hogy az egyik órán mellé ülök és bocsánatot kérek tőle még szünetben meg elhívom valahová ha van kedve és ott beszélgetnénk.Nektek volt már ilyen fiúk és mit tanácsoltok? ha lányok vagytok akkor pedig megbocsátanátok nekem az ő helyében? bocs ha hosszúra sikerült :)
2014. febr. 6. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha nem az óra közepén állnál neki bocsánatot kérni, hanem kettesben szünetben, akkor oké.
2014. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha mosolyog rád, akkor nyilván nem haragszik, mert a lányok eléggé tudnak durcizni. :D De szerintem se órán menj oda hozzá, hanem amikor egyedül van, akkor. (lány vagyok)
2014. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!