Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki mer az nyer? Önzőség vagy...

Aki mer az nyer? Önzőség vagy ne törődjek másokkal? Ennyire befolyásol a múlt? Bővebben lent! 24/L

Figyelt kérdés
Még középsuliból ismerjük egymást a sráccal látásból, aki nemrégiben rámírt facen, érezhetően tetszek neki és valószínű h személyes találkozás is lesz. Nekem is nagyon tetszik a srác,és úgy érzem, meg kell ismernem jobban, nagyon az esetem, tudnám szeretni. Szimplán az h rámírt valamiféle szenvedélyt váltott ki belőlem. viszont a probléma ott kezdődik, hogy egy régi barátnőmnek (akivel már csak beszélőviszonyban vagyunk és neki már több éves kapcsolata van) egykori szerelme ez a fiú. 2. probléma, hogy a srác egyik legjobb barátjának bejövök és már évek óta akar velem járni, de nem az esetem és meg is mondtam neki (1 hónappal ezelőtt is mert mindig szóba jön a dolog ha egyedülálló leszek), h nem tudok rá úgy tekinteni. Mit tennétek? Beszéljek a lánnyal h mi a helyzet? Elég furcsán érzem magam....nem sok mindenkire mondom azt h tetszik és talán egy hullámhosszon tudnék vele lenni. De ott van bennem az, hogy mi volt régen... és talán rosszul esne másoknak... v tiszteletlenség lenne... v h azt gondolják ők nem számítanak.... a kisördög meg azt mondja próbáld meg, ő kell neked, nem kell másokkal foglalkozni. Egyszerűen azt érzem vele lehetek nő.... érzem a tüzet még így facen is köztünk. Mellesleg ma hívott el este (igaz h a haveri társaságával lettünk volna, tehát nem randi), de nem mertem igent mondani de szívem szerint úgy mentem volna. Őszinte véleményeket kérek!

2014. febr. 7. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te életed,amiből csak egy van.Azért élsz,hogy boldog légy.Ha ezzel a fiúval úgy érzed,az lennél,akkor nem értem,miért habozol.Csak agyalsz meg moralizálsz,ahelyett,hogy lépnél.Nem jól csinálod.
2014. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan így van. Magamat kellene nézni.
2014. febr. 7. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor lehetsz boldog, ha azt teszed, amit szeretnél. Ha mások miatt nem cselekszel sose lehetsz önmagad. Egyébként meg ha barátodnak tartja magát a lány, akkor nem fog ezért megsértődni főleg, hogy már nem is pályázik a srácra.

A srác aki nyomul rád pedig így járt. Meg mondtad, hogy nem jön be neked, többet nem tehetsz.

Tessék igyekezni legközelebb és nem lemondani a találkozás lehetőségét :)

2014. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! ez is hasznos volt! :)
2014. febr. 7. 20:30
 5/8 robifiu ***** válasza:
100%

A barátnődnek már megvan a maga párkapcsolata.Miről beszélünk?

A sráccal kapcsolatban: magadat nem teheted tönkre más kedvéért.Még sajnálatból se!

Egyik esetben sem sérted meg más emberi jogait!

Tehát,ebben az esetben is: miról beszélünk?

2014. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor csak én vagyok ilyen kombinálgatós. :) Tudom h az a legcélszerűbb ha nem foglalkozok mással, csak félek h megromlik a kapcsolatom velük emiatt. De végülis megértőek mindketten, de sose tudni. szerintem nem lenne bűn ha összejönnénk.

Köszi a választ! :)

2014. febr. 7. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Senkit sem csalnál meg, senkit sem használnál ki. Amit önzetlenségnek hiszel, egyszerű értelmetlenség, amivel magadnak ártasz és senkinek sem segítesz. Hiába tetszik a fiú egyoldalúan a barátnődnek, abból nélküled sem lenne párkapcsolat, a másik fiúnak, akinek te tetszel egyoldalúan, éppen azzal ártanál, ha érzelmek nélkül összejönnél vele.
2014. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyet értek. És ennek már lassan 8 éve. Lehet ezeket ki kellene törölni a fejemből és tiszta fejjel belevágni. :)
2014. febr. 7. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!