Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Párkapcsolatban élő lányok,...

Párkapcsolatban élő lányok, ti mire/kire hivatkoztok a próbálkozók elutasításakor?

Figyelt kérdés
(Előre is bocsánatot kérek azoktól, akik esetleg egy másik kérdésemet végigfutották, ott kezdtem el elmélkedni a dologról, de inkább kiírtam külön kérdésnek.) A múltkor írtam egy lánynak, hogy tetszik, szeretném őt jobban megismerni, meghívnám valamire stb. Erre azt válaszolta, hogy bár még nincs kitéve, de van barátja, és a srác nem örülne annak, ha bárhová is eljönne velem, de ha összefutunk, akkor beszélhetünk. Szóval lehet, hogy túlkomplikálom, de miért CSAK a srácra hivatkozik, saját magáról miért nem ejtett szót? Miért nem azt írta, hogy "ÉN nem akarok veled beszélni"? Csak nem akart megbántani? Vagy hárított, és abszolút nem jövök be neki? Ha tényleg van barátja (ebben nem vagyok biztos, azt mondhat, amit akar), akkor elhiszem, hogy a srác nem örülne, de valamiért furcsa ez az egész. Lányok, ti ilyenkor CSAK a barátotokra hivatkoz(ná)tok, vagy azt mondanátok, hogy TI sem akartok beszélgetni a másikkal? Mondjuk utána megírtam neki, hogy tényleg normálisnak, értelmesnek találtam, és hogy szívesen megismertem volna mint embert is, de nem írt, úgyhogy ezt elkönyveltem, mégis izgat a gondolat, hogy a lányok ilyen esetben hogyan szoktak reagálni, kire/mire hivatkoznak. Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. febr. 8. 21:44
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
#25: Na, a kéretés is hülyeség bizonyos szempontból, mert visszafelé is elsülhet, mert a srác esetleg megunja, és mással kezd foglalkozni, vagy úgy veszi, hogy akkor esélytelen a lánynál, és nem lép többet. A "nem vagyok kész" megint hülyeség, mert ha nincs készen, akkor ezt is lehet úgy venni, hogy nem nyitott, tehát a srác újfent eltűnhet. Plusz ez az én szememben kicsit játszmázásnak is tűnik, a férfiaktól elvárjátok a határozottságot, az egyértelműséget, viszont sokszor a nők se tudják, hogy mit akarnak, csak ezt takargatják különböző dolgokkal.
2014. febr. 9. 20:43
 32/37 anonim ***** válasza:

Azért a pasik is szoktak a "nem vagyok kész" dumával jönni, nyugi! És aki ilyenkor eltűnik, az annyira vett komolyan, lesz helyette más...

De hangsúlyozom, a "van barátom" szöveg az nem minősül kéretésnek.

Ha bizonytalan vagy, akkor olyannal kezdj, aki ad biztatást. Az önmagukat kéretők inkább "profiknak" valók, akik már biztosak önmagukban.

2014. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, belinkelek pár írást, ami után értékelni fogod a te ismerősöd egyértelműségét:


[link]


[link]


[link]

2014. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
#32: Fogalmam sincs, mi minősül konkrétan biztatásnak, sokszor szívtam meg már emiatt, és még inkább tartok a kezdeményezéstől. Egyébként róla is úgy gondoltam, talán "biztat", rám nézett, lesütötte a szemét, közben mosolygott, beszélgetés közben is, ezért próbálkoztam, de az ilyen esetek után csak még bizonytalanabb leszek.
2014. febr. 9. 21:27
 35/37 A kérdező kommentje:
Amúgy az a baj, hogy túl sok szégyen, frusztráció stb. van nálam a háttérben, amit próbáltam feldolgozni, de nem sikerült teljesen. És valahol félek is attól, hogy mi lesz, ha megismer valaki, de egyedül se szeretnék maradni, csak az idő múlásával egyre nehezebb létrehozni az első kapcsolatot, de most talán azzal is megelégednék, ha egyértelműen pozitív dolgok érnének, amikből lehet építkezni.
2014. febr. 9. 21:32
 36/37 anonim ***** válasza:
Biztatásnak azt vedd, ha valakit elhívsz randira, és lelkesen igent mond! :)
2014. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
#36: Olyan sose volt (egy randim volt összesen, de a lány részéről nem nagy örömmel), és talán soha nem is lesz. Azt hiszem, egyszerűen lúzer vagyok, és kész.
2014. febr. 9. 21:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!