Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy nem vagyok vonzó,...

Lehet, hogy nem vagyok vonzó, nem tudok vágyat ébreszteni a lányokban?

Figyelt kérdés
Szórakozóhelyeken, és random helyeken is ha szemtanúja vagyok hogy egy srác vagy akár egy haverom leszólít egy lányt, akkor látom, hogy a lány beáll olyan kelletős pozícióba, kicsit kipirosodik meg tekinget a fiúra, a haját simogatja stb... amit kb a filmekben is. Mikor én próbálkozom akkor viszont soha nem tapasztalom, hogy a kiszemelt lány gyorsabban venné a levegőt, kitágulnának a pupillái, rebegtetné a pilláit, kipirosodna, kelletné magát vagy a haját simizné, sokszor el is küld karakánul, hogy nem vagyok az esete, de másoknál se, még soha nem tapasztaltam hogy egy lány felém ilyen jeleket sugárzott volna más esetekben viszont már láttam, lehet hogy nem vagyok képes felizgatni a lányokat?

2014. febr. 10. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Én sem tudok vonzalmat kiváltani lányokban. Amennyire ocsmány vagyok, az egyetlen dolog, amit a lányokból ki tudok váltani, az a hányinger.
2014. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek meg hozzá a külső adottságaid, nem tudsz vonzalmat kelteni bennük.

Akkor viszont lekoptatnak.

2014. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mutizz képet és véleményezlek
2014. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kép nélkül nehéz megmondani hogy vonzó vagy e vagy sem :|
2014. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!