Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszem neki? Én kezdek...

Tetszem neki? Én kezdek szerelmes lenni belé!

Figyelt kérdés

Felnőttképzésre járok, és ott van egy srác aki nagyon megfogott.

Ritka amikor egymáshoz szólunk, de a szemezgetés állandó, hol rövid ideig hol hosszabb ideig tart, de egy nap vagy 20 szor biztos egymással ütközik a pillantásunk.

Ma is szólt hozzám, hogy maradok-e az utolsó órán? Na meg angol órán volt egy párbeszédes feladat ahol megkérdezte válaszolok-e!

Lehet hogy csak nekem tűnik úgy mintha tetszenék neki ezért is érdekel más emberek véleménye?!

Nem vettem volna észre hogy más nőt figyelgetne az osztályban- csak engem.



Egyébként a negatív dolog az hogy van egy párkapcsolata.Kb 1.5-2 éve


2014. febr. 10. 22:08
 1/1 anonim válasza:

Szerintem valamilyen szinten tetszel neki, ha nem közeledik feléd valószínű a párkapcsolata miatt lehet.. Dönts.. Megéri-e neked kockáztatni és szerelmesnek lenni-e, ha utána lehet hogy semmi nem lesz, mert ugye párkapcsolata van..

Én a te helyedben elkezdenék vele beszélgetni, de nem úgy hogy most meghódítom vagy valami.. Hanem a reakcióiból lejön hogy tetszel-e neki. :)

2014. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!