Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért nem képesek...

A lányok miért nem képesek vonzódni az alacsony, vékony fiúkhoz? Ennyire ösztönös lenne ez náluk?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 17:28
1 2 3 4
 1/37 Noydra ***** válasza:
Ha nem törpe vagy, tudnak...
2013. dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Mert nem minden lány szeretne nála kisebb fiút.
2013. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Volt már vékony barátom. De sokkal jobb volt, mikor testesebbel voltam, biztonságban éreztem magam és ez sokkal jobban vonzott is.
2013. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
35%
Igen, pontosan, ez ösztönös dolog. A belső tulajdonságok nem érdeklik őket. Ha nem nőttél elég magasra, v ronda arccal vert meg a teremtő, eláshatod magad.
2013. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
74%
Kepesek vagyonk alacsony, vekony fiukhoz is vonzodni, de sokkal megnyugtatob erzes ha egy magas, eros fiu all mellettunk. Az biztonsag erzetet nyujt.
2013. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
5-ös, ne kamuzzál már! Most minek mondasz magadnak is ellent?! Most írtad le, hogy neked sem vonzóak az alacsony, vékony fiúk! Kösz szépen, mindig is éreztem, hogy ezért nem kellek egy lánynak sem, mert nem lettem nagy súlyú, magas állat. Ha már ennyire felszíes világban élünk, mit is várhatnék a lányoktól, én marha meg a ronda lányoknak is esélyt adtam, de minek, nekik is magas nagy súlyú fiú kell. :(
2013. dec. 2. 17:59
 7/37 anonim ***** válasza:
Nekem csak azok vonzóak, de elijesztem őket a méreteimmel. :/
2013. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
81%

"ennyire felszíes világban élünk,....én marha meg a ronda lányoknak is esélyt adtam"


még jó, hogy te nem vagy felszínes kicsit sem.

2013. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Szerintem a nőknél inkább számít az arc, ha a külsőt nézzük. Én pl. nem vagyok sem nagydarab, sem vékony (178 cm 75kg). Kicsit izmos is vagyok, nem csak zsír van rajtam, ennek ellenére túl nagy sikereim nem voltak nőknél.. bár szerintem az arcom sem ronda, de nem vagyok jóképű, távolról sem. Ellenben 1-2 haverom akik nagyon vékonyak (175 cm 65kg), viszont jóképűek sokkal sikeresebbek a nőknél. Persze lehetne mondani, hogy mert biztos ők jobbak a csajozásban és ehhez a külsőnek semmi köze.

De ezt is meg tudom cáfolni, mert többször is volt már rá példa, hogy lányok kezdeményeztek és nyomultak az egyik srácra...

Szóval lényeg, h sztem a legtöbb nőnél az arc számít és nem a testalkat. Persze vannak akik utálják a vékony alkatúakat és semmi pénzért nem járnának velük, de ugyanígy van fordítva is..

2013. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Tetszett már alacsony vékony pasi de valamiért egy valamennyivel magasabb és erősebb testalkatúhoz jobban tudok vonzódni mert biztonság érzetet nyújt. Sajnos ez van.
2013. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!