Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok van ilyen eset, vagy...

Lányok van ilyen eset, vagy ha tetszel a lánynak akkor az mindegy hogy hol fogod meg fbn vagy élőben?

Figyelt kérdés
Valaki igy fbn keresztül,irással nem tud megfogni elcsábitani egy csajt,de élőben,személyesen meg sikerül neki vagy fordítva.Értem úgy hogy személyesen megtudod fogni,de lehet fbn keresztül nem sikerülne mert írni más mint beszélgetni.
2014. febr. 13. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha páwa vagy, és ha olyan az arckifejezésed a fotóidon, mint aki készül besz*rni, simán van esélyed Facebookon is.
2014. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy. Szükség van arra, hogy lássam is hogyan viselkedik, hogyan beszél.
2014. febr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ha bejön egy srác és tud beszélni akkor élőbe jöjjön oda, de vannak olyanok akik nem tudnak helyesen írni és ez engem nagyon taszít.

Ha tud beszélni akkor személyesen, ha nem olyan bátor de tud írni akkor kezdjen ott és ha megkedvelem úgyse fogom észrevenni, hogy beszédben félénk esetleg.:)

2014. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!