Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatalkori bohóság vagy...

Fiatalkori bohóság vagy orvosi eset?

Figyelt kérdés
Régen olyanokat csináltam fiatalkori bohóckodás céljából, hogy felhívtam az osztályból a szép lányokat de nem szóltam bele csak lihegtem a telefonba meg nyaldostam a kagylót, erről nektek mi a véleményetek? Már megbántam a tetteimet megváltoztam járnátok velem? Meg kést tettem az emberek nyakához azokéhoz akik feldühítettek, be speed-eltem és szét vertem a szomszédom udvarán a dolgokat, odaszartan az udvar sarkaiba meg lepisiltem a ház oldalát, így ezek alapján ti mit gondoltok rólam, járnátok velem?

#bohóság
2014. jan. 27. 15:28
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
97%
Igen, orvosi eset. Notórius hazudozó!
2014. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim válasza:
0%
Szerintem ez teljesen normális, fejlődési szakaszban, kamasz korban szerintem mindenki átesik ilyen csínyeken, vannak ettől durvábbak is.
2014. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg 2-es? És ugyan hol? Cigányputriban esetleg..
2014. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim válasza:
88%
elég gyenge trollkérdés ;)
2014. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:

Ismerős, mintha ezzel már találkoztam volna itt párszor.

Persze, a leírtak egy része mindig változik, mert ugyanazt kamuzni nehéz lehet:D

2014. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim válasza:

5.

és honnan tudod hogy nem igaz? mert te ilyet nem csinálnál meg azért?

2014. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
gazdagok vagyunk nagyon már megváltoztam egyetemre járok, ez volt 5 éve fiatalkori bohóságok csínyek, berugások drogozások által, legtöbb barátom ilyen volt ti biztos csak otthon ültetek nem buliztatok
2014. jan. 27. 15:42
 8/46 A kérdező kommentje:
lányok ti járnátok velem ezeknek a tudatába? lányok még nem válaszoltak csak irigy fiuk
2014. jan. 27. 15:43
 9/46 anonim ***** válasza:

Viccből írtad vagy sem, de a zsidók sem az erkölcsi érzékükről híresek.


Sikereiket és üldöztetéseiket egyaránt annak köszönhették/köszönhetik, hogy nem sok empátiát éreznek a környezetükben élő nem zsidók (gojok) iránt. Gyakorlatilag úgy neveli őket, család, vallás, iskola, hogy velük szemben nem kell tisztességesnek lenniük.

2014. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim válasza:

én lány vagyok és soha..de ha ez egyáltalán igaz..akkor se meséled el gondolom ha lesz bnöd..szal tök mind1 mit csináltál.

19/L

2014. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!