Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért leszek mindig ilyen...

Mért leszek mindig ilyen hamar szerelmes?

Figyelt kérdés

Nagyon könnyen beleszeretek a fiúkba és nagyon nehezen verem ki őket a fejemből...még ha ilyen fiatal is vagyok...és nem a plátói szerelmekről beszélek:)

És sajnos emiatt a h.lye szokásom vagy mim miatt sokat sírok meg minden...és már elegem van! De ne mondjátok kérlek h tinir.banc meg hasonlók....:)


2014. febr. 13. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Túl sok dopamine van az agyadban.
2014. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nem vagy tini.banc, csak könnyen leszel szerelmes. sokan vannak így. én azt mondom, legyél egy kicsit keményebb és kritikusabb a kiszemelteddel. de ha nem megy, akkor is próbálkozz ezzel, mert ha nem felel meg bizonyos elvárásaidnak, akkor nem szeretsz bele. sokak (akik hasonlóan könnyen lesznek szerelmesek) így gátolják meg ezt.
2014. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Szereted hiányod van és e mellé még nagyon érzelmes is vagy.
2014. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?(csupán kíváncsiság)
2014. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet:D
2014. febr. 13. 18:37
 6/8 A kérdező kommentje:
13:)
2014. febr. 13. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen vagyok ilyen. :-) A miértre nem tudok magyarázatot adni. De tényleg jó az a módszer, hogy direkt nézed a hibáit és rájössz, hogy, akibe szerelmes vagy, az nem is létezik. Én hamar ki is szeretek belőlük szerencsére.
2014. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot!:D
2014. febr. 13. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!